Користувацький вхід

До Черкаської райлікарні підкинули немовля

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Хлопчик здоровий, доношений, вагою майже 3,5 кілограма, ідеться у сюжеті телеканалу "Рось".

Лікарі припускають, що дитина з’явилася на світ удома, оскільки пуповина не була оброблена належним чином. Нині хлопчик перебуває під наглядом лікарів у пологовому відділенні.

Знайшла немовля молодша медична сестра хірургічного відділення. Жінка вчора о 18 годині йшла в лабораторію по результати аналізів. Каже: тоді немовляти не було. Проте вже за кілька хвилин помітила згорток.

– У банкоматі знімала гроші, поверталась назад і почула хриплуватий плач. Подумала, що собачку десь закрили. Прислухалась по різних кабінетах і дійшла до стільчика, де лежала дитина. Вона була добре вдягнутою і з запискою, – переповідає медсестра Ірина Назаренко.

У записці було вказано про те, що хлопчика було народжено 28 березня о 7 годині ранку. У ній мати також просила, щоб її не шукали, оскільки їй немає за що годувати дитину, і немає де з нею жити. Проти матері відкрили кримінальне провадження. За сьогодні до Черкаської служби у справах дітей надійшло вісім дзвінків від людей, готових всиновити хлопчика. Втім процедура усиновлення можлива лише через два місяці, після всіх обстежень і процедур. Першочергове право на всиновлення матимуть ті, хто стоять у черзі в Черкаському районі, а вже потім – жителі області. Якщо жінка, яка залишила дитину, з’явиться, їй потрібно буде довести, що вона – біологічна мати хлопчика.

Останні новини