Користувацький вхід

Дмитро Китовий про конфлікт навколо "Музею рушника": "Здоровий глузд переміг"

Нещодавно ми повідомляли громадськість та наших читачів про конфлікт який розгорівся довкола творчого доробку знаного науковця-народознавця Світлани Китової. 

Нагадуємо, унікальну колекцію яку створила за майже 30 років своєї науково-практичної діяльності Світлана Андріївна, не бажала повертати адміністрація Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Виш мотивував таку позицію прагненням зберегти унікальний доробок для студентів, при цьому жодних документальних підтверджень власних прав на неї не міг надати.

Сьогодні схоже на все конфлікт вичерпано та залагоджено в мировому порядку. 

Про це нашому виданню повідомив представник інтересів Світлани Андріївни, Дмитро Китовий. 

- Днями адміністрація університету запросила нас для проведення переговорів для мирного врегулювання питання. Сьогодні і вчора відбувся фактичний поділ колекції. Ми забрали той доробок який створила Світлана Андріївна – це 538 рушників та ще деякі речі з народного вжитку. Університет пішов на примирення і ми дійшли згоди, тому претензій до вишу не маємо. Можна сказати, що здоровий глузд переміг, - повідомив Дмитро Китовий. 

За словами представника Світлани Китової така ситуація виникла через те, що окремі люди які працювали на факультеті значно менше часу ніж Світлана Андріївна не зовсім розуміли прагнення родини Китових тому був певний спротив.

Дмитро Китов планує створити інтернет-музей імені Світлани Китової. Всі речі поки що будуть знаходитися вдома у Світлани Китової.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини