Для розслідування махінацій Уманського опозиціонера депутати створили комісію

Скандальна історія навколо Уманського підприємства «Уманьхліб» знайшла своє продовження на останній сесії Уманської міської ради, яка відбулася 31 січня. На сесію прийшли працівники підприємства, заслухавши їх інформацію депутати прийняли рішення створити депутатську комісію з розслідування фактів викладених у заяві керівництва підприємства «Уманьхліб».

Нагадуємо, ми вже писали, що скандально відомий опозиціонер, член партії та політради ВО "Батьківщина" Максим Поляков отримав частину акцій підприємства нібито щоб захистити його інтереси, а в результаті передарував акції третім особам, що наближені до рейдерів. Отримання ним акцій відбулося так би мовити за підтвердження його авторитету і надійності з боку народних депутатів Миколи Томенка, Єгора Соболєва і Геннадія Москаля.

Під час засідання сесії із заявою про рейдерське захоплення Уманського хлібзаводу депутатом міськради Максимом Поляковим виступила директор підприємства Олександра Бевз.

Вона звернулася до депутатів з проханням врятувати завод, а уманчан закликала не бути байдужими і стати на захист рідного підприємства. Працівники підприємства кричали «Ганьба Полякову!», роздавали листівку «Врятуйте «Уманьхліб», а Максиму Полякову принесли хлібину випечену на підприємстві, яке сьогодні на межі закриття. Поляков зловживаючи довірою та стверджуючи що опозиціонер, виманив акцій на 150 тисяч гривень. Люди вимагають повернути акції.


Зокрема Олександра Бевз заявила, що Максим Поляков шахрайськими діями, шляхом підлого обману заволодів 13% аціями заводу.

- Через шахрайські та підлі дії так званого опозиціонера Максима Полякова наше підприємство знаходится на межі закриття. Ввівши мене в оману через тіньову схему продав видурені в мене 13% акцій рейдерам, які намагалися на той час захопити підприємство, - розповіла Олександра Бевз.

На сьогоднішній день для того аби детальніше розібиратись у даній справі, на сесії Уманської міськради утворено депутатську комісію з розслідування фактів, викладених у заяві керівництва «Уманьхліб».

Сам Максим Поляков, який передчасно покинув сесію, цинічно заявив, що таким чином рятував підприємство та колектив.

Засудили дії свого соратника і представники місцевих опозиційних партій. Так негативну оцінку даному факту дав голова Уманського осередку ГО «Майдан» Сергій Яремчук та голова міської організації партії «УДАР» Антон Котвіцький. Які запевнили, що докладуть максимум зусиль щоб допомогти розібратися у цій запутаній справі та дати оцінку таким лжеопозиціонерам як Максим Поляков.

Хто б не був і яку політичну силу не представляв у регіоні, він повинен нести і відповідати перед законом і якщо результати комісії підтвердять дані факти то таким шахраям як Максим Поляков не місце як в лавах «Батьківщини» так і в лавах будь-якої іншої опозиційної партії, - заявили Сергій Яремчук та Антон Котвіцький.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини