Директора "дочки" Фрау Марта судять за захоплення землі з курганами

Директора “дочки” Фрау Марта судять за самозахоплення 110 га землі на яких розташована курганна група з 33 курганів.

Обвинувальний акт стосовно Ігора Кропивника передано до суду.

Підсудному директору ПрАТ “Агротехсервіс”, депутату Мошнівської сільської ради інкримінується кримінальне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 197-1 ККУ (самовільне зайняття земельної ділянки).

В ході розслідування було встановлено, що на підставі дозволу Черкаської РДА у 2012 році ПрАТ “Агротехсервіс” замовлено виготовлення проекту землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок з метою передачі їх в оренду. Однак станом на березень 2019 року розпоряджень про затвердження технічної документації та передачі земель в оренду не приймалося, а землі є державною власністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕРЖГЕОКАДАСТР ОЧОЛИВ ПОСАДОВЕЦЬ ЩО "ГОРІВ" НА ХАБАРІ У 200 ТИС. ГРН.

Зазначені земельні ділянки віднесені до земель історико-культурного призначення, на них розташована курганна група з 33 курганів що взяті на державний облік.

В 2019 році, в ході огляду ділянок було виявлено самовільні посіви пшениці, соняшника, кукурудзи та сої. Згодом було встановлено, що фактичну господарську діяльність на земельному масиві здійснює ПрАТ “Агротехсервіс”. Відповідна інформація була також підтверджена Мошнівською сільською радою, яка посвідчила що за використання землі сплачується орендна плата.

В ході слідства також було встановлено, що за фактичне самовільне використання земельних ділянок ГУ Держгеокадастру виносилися постанови про накладення штрафів на підставних осіб.

Згодом ці особи посвідчили, що відвідували управління для складення певних документів за проханням заступника керівника Черкаської міської спілки ветеранів Афганістану. Цими документами були постанови про накладення штрафу в 170 грн. за самовільне зайняття ділянок, які сплачувала спілка.

Відзначимо, що ПрАТ “Агротехсервіс” здійснює свою господарську діяльність в Мошнах та входить до групи компаній “Фрау Марта”. 

Останні новини