Деякі нардепи - черкащани не визнають факту голодомору.

Нагадаємо, що під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради України не вистачило 9 голосів для прийняття проекту Постанови про 80-ті роковини Голодомору в Україні та вшанування пам’яті жертв геноциду Української нації. Зокрема, не голосувала частина депутататів від Партії Регіонів та Комуністичної партії.
 Серед них були і народні обранці - черкащани, які забули, що наш регіон був місцем, яке зазнало чи не найбільше людських втрат під час голодомору. І не має на Черкащині людей, предки яких не працювали б на партію більшовиків, і при цьому серед них ніхто не помер від голоду.

Депутат -"свободівець" Юрій Сиротюк опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" поїменний список всіх "зрадників". Черкащани серед них Зубик Володимир, який переміг по 195 виборчому округові, Володимир Олійник, депутат за списком ПР, та Антон Яценко, переможець по 200 округові. Також виділились комуністи Омелян Парубок та Роман Шугало, останній, будучи уродженцем Полтавщини, в 2009 році закінчив історичний факультет Черкаського національного університету (це що ж треба було вчити чи чути на заняттях з курсу Історія України 20-го століття. Думаю, що його викладачам має бути соромно.).