Держгеокадастр очолив посадовець що "горів" на хабарі в 200 тис.

В Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області новий керівник, раніше підозрюваний у вимаганні хабара.

Про це свідчать ухвали судів датовані 2010 роком.

З березня цього року в. о. начальника управління призначено Сергія Савченка.

До призначення він обіймав посаду начальника відділу Держгеокадастру області у Чигиринському районі, до того працював на різних посадах відомства.

Також Сергій Савченко був підозрюваним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди працюючи начальником відділу державної інспекції з контролю використання та охорони земель міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі.

За даними слідства, протягом серпня 2010 року він вимагав від службових осіб ставкового рибного господарства “Худяки”, ВАТ “Черкасирибгосп” грошові кошти у розмірі 200 тис. грн. за сприяння в оформленні документів про право власності на ряд земельних ділянок. А також приховування факту неправомірного використання землі, що належить Чигиринському лісництву та сприяння у її оформленні.

Першого вересня 2010 року Сергій Савченко отримав частину обумовленої вигоди в розмірі 100 тис. грн. та був затриманий. В ході допиту в якості обвинуваченого, свою вину у вчиненні злочину визнав частково.

Згідно з ухвалами в державному реєстрі судових рішень, обвинувальний акт по даній справі було передано до Черкаського районного суду. Однак вирок чи будь-який рух справи в реєстрі відсутні, що може свідчити про закриття справи на досудовому етапі. 

На відео епізод з виїздного засідання під керівництвом голови Черкаської ОДА Романа Боднара, щодо забудови берегової лінії Дніпра. 

Останні новини