Державне підприємство роздало з порушеннями понад 300 тисяч благодійної допомоги.

Держфінінспекція в Черкаській області провела ревізію Державного підприємства «Родниківка» за період з 01.01.2010 по 31.05.2013, за результатами якої встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 306 тис. грн.
Зокрема, фінінспектори встановили, що протягом ревізійного періоду ДП «Родниківка» всупереч законодавству надало юридичним та фізичним особам благодійну допомогу в сумі 258,5 тис. грн, що спричинило зайве витрачання коштів державного підприємства.
Також, в ході проведення контрольного заходу була виявлена нестача товарно-матеральних цінностей на загальну суму 40,2 тис. грн.
Крім того, через зайве нарахування та виплату заробітної плати, надбавок та доплат працівникам, підприємству завдано збитків на суму 4,5 тис. грн.
За результатами ревізії на посадових осіб ДП «Родниківка» складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення, а матеріали ревізії передано правоохоронним органам -про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області.

Що цікаво, вказане підприємство нічим іншим як навчально - дослідним господарством Уманського державного аграрного університету.

Останні новини