Дерибан коштів буде до чи після? - Вот в чем вопрос

Дерибан коштів міського бюджету Черкас які передбачені у плані соціально-економічного розвитку на 2014 рік буде до виборів нового міського голови та міської ради чи після – це головне питання яке завтра буде розглянуте на засіданні міськвиконкому.

Суть питання доволі проста – це встановлення порогу граничної суми яку можна «освоювати» без проведення тендерних процедур. Раніше ця сума була встановлена на рівні 1 млн. грн. Тобто всі роботи які укладаються на суму менше мільна гривень могли проводитися без тендерних процедур. А там де немає тендерної процедури без проблем можна було віддавати підряди правильним фірмам за бажанням представників діючої міської влади.

Не так давно на ознаки корупції у розподілі коштів звертав увагу і екс-мер Одарич, коли помітив, що роботи заплановані так, щоб їх вартість коштувала до 1 млн. грн. Ні звичайно, що Одарич не такий поборник чесності і боротьби з корупцією. Ним керували більш банальні мотиви – оскільки коли він повернеться у крісло не буде що дерибанити.

Проте політичний ландшафт в Черкасах поступово змінюється і Сергій Олегович ніяк не може дочекатися дня виборів. Як для нього то краще б найближчої неділі провели вибори і він би став до роботи. Так чи інакше на нині діючу міську владу все ж вдалося надавити і 23 квітня було прийнято рішення виконкому про обмеження порогу освоєння коштів 200 тис. грн. Що в принципі є логічним – цієї суми достатньо, щоб проводити ектренні роботи у випадку необхідності оминаючи тендерні процедури. Фото витягу з рішення. 

Однак групи впливу влади і більшості яка відходить запланували освоїти кошти до приходу Сергія Олеговича і залишити його на голодному пайку.

Тому на завтра заплановане засідання виконавчого комітету на якому буде запропонований проект рішення який скасовує обмеження порогу у 200 тис. грн.

Те, що кошти закладені у плані соціально-економічного розвитку подерибанять, в цьому сумніву немає. Залишається лише відркитим питання – хто це зробить? Чи незрозуміла нинішня міська влада чи вже Сергій Одарич через свої тендерні процедури. Відповідь отримаємо завтра, якщо це питання не вирішать по-тихому і не знімуть проект рішення з розгляду. Нижче фото проекту рішення про відміну граничного порогу у 200 тис. грн.

Останні новини