Депутату облради колеги з міста додали землі для таунхаусів в Соснівці

Депутату Черкаської облради колеги з обласного центру дали дозвіл розробляти документи з землеустрою на 10 соток в Соснівці. 

Відповідне рішення ухвалили на сесії міськради.

Так депутат облради від ВО “Батьківщина” Віталій Чен отримав дозвіл на виготовлення проектної документації на землю під будівництво житлового будинку по вул. Ціолковського. За таке рішення голосували представники усіх фракцій окрім “Голосу”.

Відзначимо, що на земельний масив площею 0,3 га по вул. Ціолковського 8/4 Департаментом архітектури міськради вже видано містобудівні умови на будівництво таунхаусів. Ними передбачено будівництво блокованих житлових будинків висотністю до 8 метрів. Умови видані на співвласників цього земельного масиву: Віталія Чена, Володимира Сапу та Сергія Ляшка.

Судячи з поділу масиву на кадастровій карті виокремлено 14 ділянок під блоковані житлові будинки та 14 ділянок під гаражі.

Масив у 0,3 га — це землі які призначені для будівництва житлового будинку і утворився він шляхом об'єднання трьох земельних ділянок які раніше передавалися у власність міською радою по 10 соток для будівництва індивідуальних житлових будинків.

Всі три земельні ділянки були передані безоплатно у приватну власність в 2019 році. Їх отримали відповідно: Жицька Анна, Мороз Олена, Науменко Максим.

Останній, отримав землю як учасник АТО, до служби певний час працював в міськраді, навіть продавав свою ділянку на ОЛХ за 36 тис. дол.

Останні новини