Депутатський віджим: екс-укропівець віджимає торгові площі у екс-регіонала

Чинний депутат Черкаської міської ради екс-член фракції «Укроп» Михайло Бінусов намагається віджати торгові площі у колишнього депутата міськради від Партії регіонів Віталія Дядченка. 

Мова йде про торгові площі в колишньому магазині «Юність» в самісінькому центрі Черкас (адреса бульвар Шевченка 224/ Остафія Дашкевича 30). На площі у 706 кв. м. які донедавна належали Віталію Дядченку, торгівлею займалися орендарі брендових марок одягу та взуття. Станом на сьогодні на спірне нерухоме майно Придніпровським судом накладено арешт в рамках розслідування кримінального провадження за ч.4 статті 190 ККУ (шахрайство вчинене в особливо великих розмірах).

Кримінальне провадження та слідчі дії проводяться за заявою самого Віталія Дядченка.

На фото постраждалий Віталій Дядченко. 

Як слідує з ухвали Придніпровського суду 11 листопада до орендарів торгових площ прийшов депутат Черкаської міської ради Михайло Бінусов з молодиками характерної спортивної зовнішності у камуфляжній формі та повідомив, що від 3 листопада він являється власником цих приміщень на підставі договору дарування посвідченим нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

На фото екс-укропівець Михайло Бінусов.

Сам постраждалий Віталій Дядченко засвідчив, що власником торгових площ є він і жодних доручень чи договорів дарування не давав і не підписував. Слідчим встановлено, що відчуження вказаних приміщень відбулося шляхом подачі нотаріусу документів з явними ознаками підробки, оскільки спрямовані на заволодіння вказаним нежитловими приміщеннями.

Як слідує з чергової ухвали Придніпровського районного суду, за рахунок підроблення документів, було укладено два договори дарування. Спочатку 31 жовтня, а потім вже 3 листопада, набувачем власності за останнім договором став Михайло Бінусов. 

Після отримання царського «дарунку» Михайло Бінусов, не довго думаючи 10 листопада заклав отримане нерухоме майно в іпотеку, тобто отримав позику під закладене майно у Бінусової Сіми Олександрівни (яка очевидно є його родичкою).

У коментарі виданню Інфоміст обидва фігуранти майнового скандалу наполягають на власній правоті. Віталій Дядченко вказує, що він єдиний власник майна. Натомість Михайло Бінусов наполягає, що єдиним законним власником є саме він і свою правоту буде відстоювати в суді.

Відзначимо, що Михайло Маркович вже подав апеляційні скарги до Апеляційного суду Черкаської області, щоб скасувати ухвалу про арешт нерухомого майна. 


 

Останні новини