Депутатська "махновщина": у Каневі депутати позбавили мандатів колег

У Каневі на позачерговій сесії міськради 5 квітня, більшість депутатів проголосували за позбавлення депутатських мандатів трьох колег проти їх волі.

Про це інформує пресслужба Канівської міської ради. 

Мова про трьох депутатів обраних від політичної партії ОПЗЖ: Олега Калніболоцького, Віктора Огородніка, Вадима Туливітра. 

З ініціативою про "добровільне складення мандатів" до колег звернувся представник Радикальної партії Василь Зубко. 

Після бурхливих обговорень народні обранці все ж проголосували за дострокове припинення повноважень депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Частина депутатів від партій «Європейська солідарність» (Олена Воюцька, Єлизавета Капітан, Олена Радченко, Віктор Хоменко), «Батьківщина» (Сергій Водянов, Оксана Леонова, Сергій Ткаченко) та «Партія Зелених України» (Володимир Коржов) відмовилися брати участь в голосуванні мотивуючи, що це рішення є незаконним.

Відзначимо, виключний перелік підстав дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради не передбачає позбавлення мандату у спосіб ухвалений Канівською міською радою.

Нагадаємо, депутати міськради Канева обрані від ОПЗЖ подали заяви про вихід з партії та припинення діяльності фракції через місяць після початку агресії.

Останні новини