Депутати провалили призначення директора "Дніпра", який виграв конкурс

Депутати Черкаської обласної ради провалили призначення директора КП «Готель Дніпро», чим забезпечили збереження посади в.о. директора за скандально відомим Борисом Лебедцовим.

Відкритий конкурс нещодавно виграв багаторічний директор якого «пішли» у 2016 році Володимир Жаботинський. На останній сесії облради було винесено технічне питання про призначення Жаботинського за підсумками проведення конкурсу. Однак за його призначення назбиралося лише 33 голоси, з мінімально необхідних 43 голосів. (результати поіменного голосування можна переглянути тут ст. 34)

Провалили голосування за його призначення у переважній більшості члени фракцій «БПП», Радикальна партія, ВО Батьківщина, Відродження. 

За суперечками та штовханиною, щодо прийняття «блокадного рішення» як ЗМІ так і обранці оминули своєю увагою розгляд цього принципового питання. А принциповість його полягає в тому, що посада директора КП «Готель Дніпро» надзвичайно важлива в умовах невпинних спроб забудови «дачі Андреєва» в Соснівці. 

Після невдалої спроби отримати дозволи на висотну житлову забудову, орендар земельної ділянки ПП «Міськбуд-плюс» пішов іншим шляхом. На сьогодні подано документи до Черкаської міської ради з проханням надати містобудівні умови і обмеження для будівництва готельного комплексу.


Земельна ділянка у 5,3 га знаходиться в оренді ПП «Міськбуд-плюс» і надана Черкаською міською радою, сам майновий комплекс дачі також перебуває у їх оренді, але належить КП «Готель Дніпро». Тому проведення будь –яких будівельних робіт має погоджуватися з власником майнового комплексу. Тому забудовнику вигідно, щоб номінальним в.о. директора готелю залишався якомога довше призначений без конкурсу Борис Лебедцов. Саме завдяки поданню останнього, готель втратив право на користування земельною ділянкою і добровільно відмовився від неї.
 

Останні новини