Депутати поставлять крапку у конфлікті навколо КСН «Митниця»?..

Депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко сподівається, що депутати поставлять крапку у конфлікті навколо КСН «Митниця»:

- Найближча сесія міської ради спробує вирішити конфліктне питання КСН «Митниця». Конфлікт триває другий рік і позбавляє громаду одного із найбільших мікрорайонів міста перспектив активно впливати на його життя і розвиток.

Саме два роки тому відбулась конференція, що мала обрати новий склад КСН. І саме її чинність стала предметом суперечок старого і нового складу КСН. Як результат – старий склад КСН уже не має права працювати, а новий склад і досі його це право не отримав. І мешканці мікрорайону позбавлені можливості активно впливати на життя своєї громади.

Як депутат, що опікується третиною мікрорайону, я неодноразово намагався втрутитись у конфлікт – проте кожен зі складів КСН на компроміс іти не бажає, у результаті мешканці мікрорайону позбавлені можливості навіть нормально отримати банальну довідку – з тих, видання яких входить до повноважень КСН.

Відтак, розглянувши ситуацію на комісії із питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту, інформації, законності та правопорядку, за її висновками, на найближчу сесію міської ради буде винесено наступний варіант вирішення проблеми: продовження повноважень старого складу КСН до проведення повторної конференції та переобрання нового складу. І я як депутат буду обстоювати вирішення питання саме таким чином –все має вирішитись законно. у інтересах громади мікрорайону.
 

Останні новини