Депутати обласної ради проситимуть колег вирішити проблему Фрезеніуса

Про це повідомила депутат обласної ради Наталія Старікова. Оскільки до цих пір не вирішено питання фінансування лікування хворих які потребують гемодіалізу. Чергове підняття цього питання відбудеться на сесії обласної ради.

- Любов Володимирівна Майборода і я в тому числі подали проект рішення на сесію обласної ради яка відбудеться 26 квітня. Цей проект рішення стосується вирішення питання ситуація яка склалася по Фрезеніусу. І ми поставили 3 питання. Це перше – виконання доручення Президента щодо вирішення проблеми забезпечення лікуванням хворих які потребують гемодіалізу. 

- Про прийняття обласної програми по наданю медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю. І про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік і спрямування 11 млн. грн.. на оплату лікування хворих, - повідомляє Наталія Старікова.

Також очільниця обласного Фронту Змін закликає винести це питання за дужки політичного протистояння і вирішити його для людей які потребують такого вирішення невідкладно.

- Ми хочемо через ЗМІ звернутися до кожного депутата чи він з фракції партії регіонів чи він з народної партії чи будь-якої іншої партії. Але до кожного ми хочемо достукатися, до кожного депутатського серця, щоб ці 62 хворі людини, вони змогли бути забезпечені і юридично і фінансово на 2013 рік. Допоможіть будь-ласка, - звернулася до колег Наталія Старікова.

Нагадуємо, що попри обіцянки обласної влади, питання не вирішено. Як влучно відзначив один з випадкових учасників одної з акцій пацієнтів Фрезеніуса, - влада – дурить хворих, опозиція – піариться, а прості люди – страждають.

Ми ж висловлюєму великі сумніви що людський біль і горе все таки дійдуть до зашкорублих, черствих владних сердець та совісті владної більшості. І їх мабуть не варто в цьому звинувачувати - вони живуть зовсім в іншому вимірі. 
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx