Депутати групи "Черкащани" не братимуть участі у тому фарсі який організовує Одарич

Саме так нашому виданню прокоментував ситуацію із скликанням позачергової сесії міської ради, депутат, член депутатської групи «Черкащани» - Олександр Романович Радуцький. Який і був одним з ініціаторів та ідейних натхненників відставки міськвиконкому.

Нагадуємо, що сьогодні на 16.00 міський голова скликає позачергову сесію міської ради для вирішення одного питання – відставки виконавчого комітету.

Олександр Романович визнає право мера скликати сесію, але не визнає методів роботи Сергія Олеговича.

- Я скажу, що він має повноваження скликати сесію, але я і скажу, що так як робить зараз мер – так не робиться. Він то призупиняє рішення сесії, потім знову виносить його на розгляд. У мера сім п"ятниць на тиждень, - обурюється Олександр Романович.

Також депутат обурений кулуарними переговорами які веде мер та нерозумінням елементарних потреба депутатів.

- Сергій Олегович бігає по депутатах, заманює до себе в нову більшість, ту ж фракцію «Батьківшини» вже замучив. І дивіться, сьогодні ж п"ятниця, короткий робочий день, депутати вже розпланували як їм провести час, запланували вирішити якісь свої особисті питання. Я наприклад запланував провести час із сім"єю і не збираюся йти на поводу у мера. Якщо він хоче то нехай грається, але є регламент і потрібно все робити у відповідності з ним, - зазначає Олександр Романович.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx