Користувацький вхід

Депутата облради звинуватили у побитті сімейної пари (Відео)

Депутата облради від Радикальної партії Олега Баштана звинуватили у побитті сімейної пари.

Гучні заголовки відповідного змісту ось вже другий день майорять як на низці місцевих ЗМІ так і на всеукраїнських. Доповнюються звинувачення відеоматеріалами із назвами такого ж змісту, але перегляд відео дає зрозуміти, що особистої участі «обвинувачений» у бійці не брав і очевидно не міг завдати фізичної шкоди учасникам. 

На фото Олег Баштан

Сам конфлікт відбувався в парку відпочинку в містечку Христинівка 8 червня, після проведення патріотичного фестивалю «Гроно калини», одним із організаторів якого був сам депутат. 

Депутат знаходився в компанії друзів та знайомих які посеред парку влаштували застілля. В цей час місцева пара почала знімати застілля в громадському місці. Зчинилася сутичка, до жінки яка знімала відео застосували фізичну силу, намагалися перешкодити відеозйомці. Сутичка завершилася бійкою. Разом з тим, на відео видно, що сам депутат облради Олег Баштан не брав участі в конфлікті.

Натомість активну участь у розбірках взяла участь його цивільна дружина, яка намагалася перешкоджати відеозйомці. Вона отримала удар в обличчя від чоловіка який супроводжував жінку, що вела відеозйомку. (на відео 1 хв. 50 с.)

Депутат повідомив через соцмережі, що вважає зазначені події спланованою провокацією та спростував застосування фізичної сили з свого боку до учасників конфлікту.

В прес-службі ГУНП в Черкаській області нам повідомили, що за фактом бійки відкрито кримінальне провадження по статті «хуліганство».

Останні новини