Користувацький вхід

Депутата облради вчергове засудили за п'янку, обранець вини не визнає

Депутата Черкаської обласної ради, голову фракції «Партії ветеранів Афганістану» Олександра Рибченка черговий раз засудили за водіння автомобілем у нетверезому стані. 

Обранець власної вини не визнає та подав апеляцію.

11 лютого депутат перебуваючи за кермом власного автомобіля «Мерседес» від’їджаючи від караоке-бару «Чайка» збив іншого представника афганського руху Олега Остапенка. Очевидці інциденту затримали депутата до приїзду поліції та побили останньому скло автомобіля. На місці було засвідчено перевищення допустимої норми алкоголю в крові, вона становила 1,14 проміле.

3 березня суддя Соснівського суду Орленко В.В. виніс постанову на адміністративне порушення депутатом. Суд постановив сплатити штраф у розмірі 10200 грн. та позбавлення водійських прав строком на один рік.

Сам правопорушник своєї вини не визнав в судовому засіданні заявив, що на нього було скоєно напад групою осіб, побито автомобіль, тому він діяв у стані крайньої необхідності, щоб врятувати себе та свою дружину.

Вина правопорушника підтверджується протоколом поліції, показами свідків, а позицію правопорушника щодо дій в умовах крайньої необхідності, суд сприйняв як спосіб захисту з метою уникнення відповідальності.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року поліція вже складала адміністративний протокол на Олександра Рибченка за водіння автомобілем у нетверезому стані, однак завдяки судовим хитрощам йому вдалося уникнути фактичного покарання, хоча і було визнано його правопорушення доведеним. Через затягування судового розгляду, трьохмісячний термін на винесення рішення було вичерпано. До речі те рішення також ухвалював суддя Орленко В.В.

Відео за участі Олександра Рибченка 11 лютого біля караоке-бару "Чайка".
 

Останні новини