Користувацький вхід

Депутата міської ради підозрюють у завданні збитків бюджету

Депутата Христинівської міської ради підозрюють у завданні збитків міському бюджету у розмірі 234 тис. грн.

Кримінальна справа розслідується із січня 2014 року, однак стосується витрат з міського бюджету Христинівки у 2012 році. За версією слідства, нині депутат міськради, а тоді виконувач обовязків начальника Христинівського виробничого управління ЖКГ зловживаючи своїм службовим становищем, з метою розтрати бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту покрівель житлових будинків, укладав договори на виконання робіт та видавав завідомо неправдиві офіційні документи з внесенням в них недостовірної інформації щодо видів, обємів робіт та їх вартості, на підставі яких перераховувалися кошти, в той час коли фактично такі будівельно-ремонтні роботи не проводилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРКАЩИНІ "ВИПАРУВАЛИСЯ" 15 МЛН. ГРН. СТАРАННЯМИ БПП-ШНИКА З ІЗРАЇЛЮ

Мова йде про депутата Христинівської міської ради Ісакова Валентина Миколайовича 1978 року народження, який обраний від партії «Єдиний Центр». 

26 квітня цього року за клопотанням слідчого підозрюваному обирався запобіжний захід. Прокурор вимагав тримання під вартою, однак суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобовязання. Таке рішення підтвердив і Апеляційний суд, де прокурори намагалися оскаржити на їх думку занадто мяку міру запобіжного заходу.
 

Останні новини