Користувацький вхід

Депутат Згіблов йде в депутати

Депутат Черкаської міської ради, лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов балотується в народні депутати по 194 виборчому округу в Черкасах.

Відповідне рішення ухвалив з’їзду Партії вільних демократів. А вже 17 червня, Центральна виборча комісія зареєструвала його кандидатом, інформує прес-служба партії. 

Олександру Згіблову 56 років. Освіта – вища, інженер-механік. Одружений, має синів – Сергія та Артема. Голова Партії вільних демократів. Голова правління ТОВ «Група Венето».

Вільнодемократівець є представником групи впливу бізнесмена і політика Михайла Бродського та керує його активами в Черкасах. Останні кілька років веде активну опозиційну діяльність по відношенню до чинного міського голови Черкас. В березні 2018 року забарикадувавшись на "Темпі" ініціював відкликання п'яти депутатів міської ради. Відкликання депутатів мало змінити конфігурацію більшості в раді не на користь мера. Однак через тривалу судову тяганину та зміну складу міської ТВК, яка фактично скасувала легітимізацію рішень про відкликання, політичний задум реалізувати не вдалося. 

Останні новини