Користувацький вхід

Депутат в стані сп'яніння за кермом нецензурно спілкувався з поліцією (Відео)

Депутат Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина», керівник фракції, близький соратник міського голови Черкас Михайло Мушієк перебуваючи за кермом в стані спяніння нецензурно спілкувався з поліцією.

Спосіб спілкування між депутатом та полісменами можна переглянути на оприлюдненому поліцією відео.

Нагадаємо, що нещодавно відбулося засідання Соснівського районного суду м. Черкаси в ході якого Михайла Мушієка було визнано виним у вчиненні адміністративного правопорушення за частиною 1 статті 130 адміністративного кодексу (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) та призначено покарання у вигляді накладення штрафу розміром 3400 грн.

При цьому в письмовому поясненні суду Михайло Григорович заперечував факт алкогольного спяніння та стверджував, що після спілкування сам поїхав з місця події, відмовившись від освідчення на стан алкогольного спяніння.

Як видно з відео за спянілим депутатом та невідомим пассажиром з яким депутат пив пиво приїхав інший тверезий чоловік (як повідомляє прес-служба патрульної поліції - знайомий порушника), він і сів за кермо автівки депутата. В цьому чоловіку можна впізнати чиновника Черкаської ОДА Юрія Панченка.

Останні новини