Депутат від "Батьківщини" став головою Черкаської обласної ради (Відео)

Сьогодні відбулося засідання позачергової сесії Черкаської обласної ради, як виявилося найпринциповішим стало питання обрання голови ради.Напередодні обговорювалися кандидатури депутатів від «Батьківщини» Володимира Греся та Наталії Старікової, а також позафракційної Любові Майбороди. 

Внаслідок кулуарних домовленостей з екс-регіоналівською більшістю та головою обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка на дану посаду мав зайти Володимир Гресь, який вже бував на цій посаді у часи помаранчевої влади.

Однак присутня в залі громада з криками ганьба не сприйняла його кандидатуру. В ці хвилини на обличчі Анатолія Бондаренка можна було прочитати «Всьо пропало».

Однак несподівано, позафракційний депутат Віталій Полях (екс-батьківщинівець запропонував на посаду Валентину Коваленко). Спочатку Валентина Коваленко навіть робила самовідвід, але потім все ж погодилася.

Також неабияке бажання у боротьбі за крісло голови облради висловила і Любов Майборода. 

Шляхом таємного голосування депутатів новим головою Черкаської облради було обрано депутата від ВО «Батьківщина» Валентину Коваленко. За її кандидатуру проголосувало 65 депутатів, 10 осіб проголосувало за Любов Майбороду, 2 депутати проголосували проти обох кандидатів, 1 бюлетень був визнаний недійсним через дві позначки на ньому. 

Після перемоги Коваленко подарували білі троянди. Вона вийшла до трибуни і склала присягу та заявила, що не дасть красти нікому, а прийняття рішення буде здійснюватися після узгодження з громадою.

Після складення присяги Валентина Коваленко довела розгляд всіх питань та закрила засідання. Як пояснив нашому виданню один із депутатів Юрій Громовський мотив свого голосування саме за пані Валентину: "Ми зараз обираємо між професіоналізмом і порядністю. І в даному випадку я проголосую за пані Валентину бо я точно знаю, що вона порядна людина і такою залишиться. А професіоналізм та навички на цій посаді вона здобуде."

Нагадуємо, Валентина Коваленко поетесса, науковець, викладач Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, голова спілки письменників в області. 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини