Депутат від "Батьківщини" отримав орден з рук Тулуба. Наступний Бондаренко?

Попри активну імітацію опозиційної діяльності обласну організацію ВО «Батьківщина» продовжують постійно супроводжувати скандальні події. За Новорічними святами призабувся безславний безславний злив єдиного опозиційного кандидата Миколи Булатецького, та скандал зі спробою хоча б поставити в порядок денний питання про імпічмент голові Черкаської ОДА на останній сесії обласної ради в минулому році. 

Тоді серед депутатів Черкаської обласної ради від «Батьківщини» які не проголосували за включення до порядку денного питання про відставку Сергія Тулуба був і депутат Михайло Мушієк. 

Ми досить докладно писали про ту ситуацію, доречі тоді не проголосував за дану пропозицію і голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Пройшло не багато часу і вже на урочистостях з приводу святкування 60-ччя Черкаської області 9 січня депутат Михайло Мушієк з рук «ненависного» губернатора отримав орден «За заслуги» третього ступеня, яким був нагороджений Згідно указу Президента

На фото Михайло Мушієк серед еліти.

Цікаво, що в указі Президента йдеться, що Михайла Мушієка нагороджено як члена громадської організації «Моя рідна земля».

Ну ми можемо припустити, що сам Віктор Федорович гідно оцінив роботу Михайла Мушієка у такій відомі організації як «Моя рідна земля». Але що ж повинен був зробити справжній опозиціонер? Звичайно, що відмовитися від нагороди від «злочинної влади», натомість він красується на сцені. Але досить про Михайла Мушієка, він давній соратник нині регіонала Володимира Олійника.

Більше турбує безтурботна позиція голови «Батьківщини» Анатолія Бондаренка, який схоже остаточно вжився на посаді головного бутафорного опозиціонера області. Оскільки поряд з імітацією опозиційної діяльність жодних кроків по стабілізації роботи партійної структури та застосування механізмів партійного впливу не використовує.

З такими темпами опозиційної роботи найбільшої опозиційної сили регіону ми дочекаємося що вже сам Анатолій Бонадаренко буде отримувати нагороди та ордени від Президента та губернатора «злочинної влади».

Все ж нарешті хочеться почути саме від головного опозиціонера області, про решту ми й не говоримо, бо в них нічого питати і немає з чого питати (Щоб читач випадково не подумав, що мочимо критикуємо лише Бондаренка – ред.) відповіді на ряд питань. 

1. Скільки конкретно ВО «Батьківщина» має підконтрольних депутатів у Черкаській обласній та міській радах.
2. Де депутатський корпус партії під час євро майданних акцій (в переважній більшості депутати «Батьківщини» забивають не знаходять часу на акції)
3. Які заходи партійного впливу вживаються до депутатів та членів партій які займають високий статус партії проте не виявляють опозиційної діяльності а навіть отримують нагороди від влади.
4. Чому не дано оцінки зливу виборів на 194 окрузі.
5. Скільки ще опозиція буде займатися гвалтуванням суспільства про стояння на майдані, а не займатиметься або реальними радикальними діями, або ефективною підготовкою до Президентських виборів. 

З нетерпінням ми і суспільство будемо чекати відповідей на ці та інші питання, на які опозиціонери не воліють відповідати.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины