Депутат-радикал схалтурив акцію щоб зберегти землі і не платити хабарі

Депутат радикал Черкаської обласної ради влаштував показову акцію протесту щоб зберегти контроль над землями які обробляє і разом з тим не платити хабарі та не йти на земельний аукціон. 

Мова йде про 188 га землі в адміністративних межах села Талалаївка, Христинівського району. Цей шматок землі обробляє ТОВ «Обрій» засновником якого є депутат Черкаської обласної ради від Радикальної партії Баштан Олег Васильович.

Фото з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. 

Ситуація стандартна і показова, - термін оренди на дану ділянку завершився, на земельний аукціон особливого бажання йти не має. Тож вирішили вдатися до схеми яку вже неодноразово пробували реалізовувати на Черкащині.

Для її реалізації необхідно знайти потрібну кількість працівників соціальної сфери, учасників АТО яким пообіцяти отримання землі у власність. Всі організаційні та юридичні витрати організатор схеми бере на себе, натомість учасники мають після успішної оборудки передати землю в оренду саме їх «благодетелю».

ЧИТАЙТЕ ПРО ПОДІБНИЙ ВИПАДОК НА ХРИСТИНІВЩИНІ У МАТЕРІАЛІ: ВІЙНА ЗА ЗЕМЛЮ МІЖ ЕКС-РЕГІОНАЛОМ І АТОВЦЯМИ ТА СЛІД КІПРСЬКИХ ПАТРІОТІВ

В рамках відстоювання передусім інтересів ТОВ «Обрій» сьогодні відбулася акція біля та в середині будівлі головного управління Держгеокадастру Черкаської області.

В застінках Держгеокадастру Фото сайту Дзвін. 

Майбутніх власників ділянок привезли до обласного начальства де ті вимагали наділення землі. А вся проблема в тому, що документи на отримання земельних ділянок по 2 га повернули майже повально. Формально через те що не було погодження місцевої сільської ради. Реально ж, як казали учасникі мітингу через вимоги хабарів у розмірі 300-400 дол. за га та через втручання народного депутата Антона Яценка який перешкоджає оформленню документів.

В результаті, учасники зібрання передали скаргу керівництву Держгеокадастру з вимого законного розгляду їх документів на отримання землі.

На фото колективна скарга. Примітним є те, що скаржники для звязку вказують юридичну адресу та телефон ТОВ "Обрій", що ще раз опосередковано підтверджує та вказує на організатора сьогоднішнього дійства "по відновленню справедливості".

Підготовлено за матеріалом видання Дзвін
 

Останні новини