Депутат підготував проект рішення про відставку Радуцького

Позафракційний депутат Черкаської міської ради Михайло Бінусов закликає колег по депутатському корпусу підтримати його ініціативу. 

Його ініціатива полягає у відставці чинного секретаря міської ради Олександра Радуцького. Депутат вже навіть підготував проект рішення про відставку та пояснювальну записку до нього. Щоправда проект Михайло Бінусов оприлюднив лише на сторінках Фейсбук, на сайті міської ради його немає.

Серед причин звільнення, депутат називає систематичне недотримання секретарем регламенту , порушення норм етики, несвоєчасна публікація проектів рішень, особливо з резонансних питань.

Як приклад наводить в пояснювальній записці появу та голосування проекту рішення який дав зелене світло можливій забудові Соснівки, який був оприлюднений на сайті міської ради лише за 2 дні до голосування (а мав би за 20 днів)

Відзначимо, ініціатива депутата більше схожа на політичний фальтстарт.

Нагадаємо, що Михайло Бінусов був обраний депутатом від партії Укроп. Однак був виключений з фракції за «тушкування» коли підтримав обрання виконавчого комітету у лютому 2016 року. Серед місцевого політикуму точилися розмови, що саме за це голосування Михайло Бінусов може отримати посаду секретаря. Однак жодних значимих посад до цього часу він не отримав, а секретарем було обрано Олександра Радуцького.

Наприкінці 2016 на початку 2017 року в кулуарах знову заговорили про бажання Михайла Марковича зайняти посаду секретаря.
 

Останні новини