Депутат обласної ради планує балотуватися на мера Сміли

Депутат обласної ради, директор КП Аеропорт-Черкаси Іван Далібожак, планує поборотися за посаду міського голови Сміли.

Про це він повідомив у коментарі “Кропиві” та відповів на питання щодо власного балотування та перспектив на нинішній посаді. 

Нагадаємо, Іван Далібожак обраний депутатом Черкаської обласної ради від політичної партії “Укроп”, з кінця червня 2017 року очолює Комунальне підприємство Черкаської обласної ради “Аеропорт-Черкаси”. Його дружина, Валентина, також депутат облради та помічник, на платній основі, народного депутата від 198 округу Сергія Рудика з депутатської групи “За майбутнє”. 

- Стосовно балотування на міського голову, то до мене звертаються з таким проханням. Зокрема, вже звернулася Спілка ветеранів Афганістану, в яку я входжу як учасник бойових дій, громадська організація Союз-Чорнобиль. Також я відчуваю підтримку активної місцевої майданівської громадської організації “Територія гідності”, куди я і моя дружина входимо з перших днів. Є також перемовини про підтримку з боку низки політичних сил, - пояснює свій намір Іван Степанович.

Ви плануєте балотуватися від партії “За майбутнє”, а не від “Укропу”?

Питання ще не вирішено. Такі лідери “Укропу” як Ігор Палиця, Тарас Батенко нині розбудовують партію “За майбутнє”, в одноіменну депутатську групу у Верховній Раді входить і депутат від нашого округу. 

Там працюють політтехнологи і вони розуміють якими були настрої населення у 2015 році і наскільки, можливо, змінилися пріоритети на нинішній день. 

Щодо Сміли, то позиції “Укропу” тут досить непогані, з точки зору проходження в Смілянську міську раду. Однак треба брати до уваги всю вертикаль — місто, район, область. Тому, щоб можна було вирішувати наболілі питання, треба політичні амбіції відсунути і збудувати вертикаль. 

Нині обласною радою оголошено конкурс на посаду директора аеропорту, чи плануєте ви брати в ньому участь? 

Закінчується термін дії контракту який було укладено на три роки, відповідно оголошено конкурс на посаду. Що стосується балотування на посаду міського голови і посади директора, то це треба чітко розділяти. 

Я радився з колективом, вони збирають підписи щоб я знову йшов на конкурс. Я вважаю, що на конкурс треба йти. 

Вони знають, що якщо я виграю вибори, а їх ще треба виграти, то піду працювати у Смілу. Не виграю вибори і буду в статусі директора аеропорту, то однозначно звертатимуся до нової обласної ради, бо так розвивати аеропорт не можна. 

Що не так з розвитком, відбувалася ж реконструкція злітної смуги?

Комунальне підприємство не виступає в ролі замовника, оскільки існують непогашені борги за минулі періоди. 

В ході проведення робіт по реконструкції злітної смуги виникли суттєві питання по якості виконаних робіт, навіть візуально є мікротріщини. Окрім того, в аеропортах вимірюють несучу спроможність смуги. 

Робляться навантаження такі як при відриві чи приземленні повітряного судна і по квадратному метру вивчається деформація і повернення до визначеного стану. Вимірюється за який проміжок часу цей деформований асфальтобетон повернувся у попередній стан. 

Нам заявляли проектанти, що буде мінімуму 10 циклів на добу (один цикл — приземлення зліт), при розрахунковому судні Боїнг-737. Але вийшло три цикли на тиждень з обмеженнями, тобто з неповною кількістю пасажирів чи вантажу.

 

Останні новини