Депутат обласної ради очолила Шевченківський заповідник

Депутата Черкаської обласної ради Валентину Коваленко призначено виконуючою обов’язки генерального директора Шевченківського Національного заповідника в Каневі. 

Про це інформує пресслужба заповідника. 

Під час зустрічі-знайомства з колективом працівників новопризначена очільниця зазначила, що для неї Тарасова Гора, як і для кожного справжнього українця, є святим місцем.

«Я сповна розумію абсолютно нову для мене специфіку роботи Національного заповідника. З великою повагою ставлюся до всіх тих, хто роками працював і продовжує тут працювати. Обіцяю, що мої найщиріші наміри як літературознавця, як науковця, зрештою – як людини - будуть віддані на служіння Тарасу Шевченку. Протягом двох скликань Черкаської обласної ради і ось уже в третьому скликанні я завжди стояла стою і буду стояти на засадах захисту культури і освіти. Аби й надалі служити справі збереження культурних пам’яток, яка наразі перебуває у досить складній ситуації, я докладу всі мої знання, сили і бажання. Нас усіх тут зібрав Тарас Шевченко - цей духовний Еверест України, тому сподіваюся і розраховую у всіх моїх прагненнях на вашу щиру підтримку», - зазначила Валентина Михайлівна.

Останні новини