Користувацький вхід

Депутат Мамалига зацікавився долею археологічного музею

Цього літа в Черкасах розгорівся справжній скандал навколо особи археолога зі світовим імям Михайла Сиволапа та його багатого археологічного доробку. 

Нагадуємо, Михайла Павловича було звільнено з Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького в результаті інтриг. Постало питання збереження його археологічного доробку. Ніби було досягнуто компромісу між вузом та викладачем – науковець йде з університету та забирає колекцію і створює окремий археологічний музей.

Тоді ж і нинішня міська влада в особі Віктора Білоусова і екс-мер Сергій Одарич заявляли про бажання підтримати створення окремого археологічного музею. Однак жодним чином питання не було вирішено, а колекція фактично знаходиться в університеті і Михайло Павлович не має до неї жодного доступу.

Питання створення музею на останній сесії міської ради актуалізував депутат Володимир Мамалига власним запитом який підтримав депутатський корпус.

Зокрема в запиті йдеться про головну причину гальмування створення музею.

- На даний час підібрано відповідне приміщення, але передача експонатів музею унеможливлена відсутністю підписаного «Меморандуму про співпрацю між Черкаською міською радою та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького, проект якого вже близько місяця знаходиться на розгляді у виконавчих органах Черкаської міської ради, - повідомляє Володимир Мамалига. 

Відповідно до депутатських повноважень Володимир Володимирович запропонував призначити перевірку по факту неналежного виконання службових обов’язків.

- Призначити перевірку по факту неналежного виконання службових обов’язків працівниками виконавчих органів Черкаської міської ради щодо підготовки проекту «Меморандуму про співпрацю» між Черкаською міською радою та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та у триденний термін підписати «Меморандум про співпрацю» між Черкаською міською радою та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького від імені Черкаської міської ради, - йдеться в тексті запиту.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини