Користувацький вхід

Депутат допомагає родині колеги міською гривнею

Керівник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась допомагає родині колеги по депутатському корпусу Івану Сухарькову міською гривнею. 

З початку року комунальне підприємство "Черкаситеплокомуненерго" заключило з ТОВ “Майстер принт сервіс” прямих договорів, без проведення торгів, на суму понад 1 млн. грн. Угоди переважно передбачають технічне обслуговування та ремонт офісної оргтехніки та постачання для неї розхідників.

На фото Іван Сухарьков з дружиною Надією Козловською

Для прикладу, в квітні укладено угоди вартістю - 400 тис. грн. на техобслуговування оргтехніки, 158 тис. грн. на поставку картриджів, 112 тис. грн. на поставку кухонного приладдя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СУД ВИПРАВДАВ СУХАРЬКОВА У СПРАВІ ПРО НЕТВЕРЕЗЕ ВОДІННЯ

Одним із засновників ТОВ “Майстер принт сервіс” на сьогодні значиться мати депутата міської ради Івана Сухарькова — Надія Сухарькова. До лютого цього року, як власник та керівник товариства фігурувала Надія Козловська. Це молода жінка з якою в жовтні минулого року побрався Іван Сухарьков.

Крім того, ТОВ “Майстер принт сервіс” є одним із засновників ТОВ “Майстер принт”, бенефеціаром і керівником якого на сьогодні значиться згадувана вже Надія Козловська.

Відзначимо, що Павло Карась та Іван Сухарьков є колегами по депутатському корпусу та обрані депутатами Черкаської міської ради від ВО “Черкащани”.

Останні новини