Депутат домагається землі атовцю під самобудом у себе в дворі (Фото, Відео)

Депутат Черкаської міськради від “Слуги народу” домагається землі знайомому учаснику АТО під самобудом у себе в дворі. 

Про це свідчать рішення міськради.

Так, у квітні цього року, депутати надали дозвіл на розробку проекту землеустрою на відведення ділянки площею 10 соток по вул. Карабишева в Дахнівці. Комунальна ділянка має перейти безоплатно у власність учаснику АТО Роману Селезню. Цільове призначення ділянки — для будівництва житлового будинку.

Позитивно проголосувати за надання дозволу на сесії особисто просив депутат Юрій Котолуп. Він розповів депутатам, що це питання його колишнього працівника, учасника АТО. Також депутат повідомив, що за його ініціативою були зібрані кошти і на вказаній ділянці вже почали будувати будиночок для атовця, щоб вирішити житлову проблему. Оскільки земля не виділена то будівництво призупинили.

Врешті-решт депутати підтримали надання дозволу на розробку проекту землеустрою, “за” проголосував і Юрій Котолуп.

Як вдалося встановити, по вул. Карабишева у власності Юрія Котолупа знаходиться ділянка площею 6,5 соток на ній депутат побудував власний будинок. А суміжну ділянку площею 10 соток, яка наразі знаходиться в комунальній власності, передають знайомому учаснику АТО депутата.

Зеленою стрілкою позначено будинок побудований на ділянці, що належить Юрію Котолупу. Жовтою стрілкою позначено будинок, що будується на комунальній землі. За будинками знаходиться невелике озерце. 

Виїзд на місце розташування ділянок показав, що де-факто обидві ділянки являють собою один двір який обсаджений туями. При цьому благоустрій обох ділянок як одного двору здійснено принаймні з 2015 року.

На комунальній частині двору, орієнтовно з 2019 року, будується ще один будиночок.

Нагадаємо, Юрій Котолуп був обраний депутатом міської ради від “Слуги народу”. Є одним з найексцентричніших депутатів цього скликання. Відразу після обрання містом курсували автівки його підприємства, що перевозили клітки з написами “Місце для корупціонерів”. Таким чином обранець попереджував посадовців, що розкрадають міський бюджет.

На останній сесії міськради Юрій Котолуп різко розкритикував депутатів та запропонував їм скласти мандати.

На цьому ж засіданні депутати відмовили згадуваному учаснику АТО у наданні дозволу на проект для відведення безоплатно у власність ще 12 соток землі для ведення індивідуального садівництва в локації побудованих будинків. 

Останні новини