Депутат Черкаської міськради обурений відсутністю реакції на його звернення з боку влади

Два роки тому я звертався до губернатора Тулуба С.Б. як до представника Президента на Черкащині з депутатським запитом з приводу захисту Соснівки та берегових схилів Дніпра.

Тоді більшість сесії Черкаської міської ради, контрольована нукерами регулятора Бродського та героя Тулуба, цей запит не підтримала. У той же день я переписав його на депутатське звернення та особисто відніс у канцелярію Черкаської ОДА. З тих пір "ні отвєта, ні прівєта". Зараз подаю це звернення прокурору області. Може хоч він розбереться, чиї будиночки , яких депутатів теперішніх і колишніх там виросли незаконно?

 

ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
ДЕПУТАТ
МАМАЛИГА ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

18001, м.Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, б.36, к.310
тел. /0472/56-14-03, e-mail: mamalyga.v@gmail.com

Голові Черкаської обласної державної адміністрації Тулубу С.Б.
Голові Черкаської обласної ради Черняку В.П.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Рішенням Черкаського облвиконкому від 29.03.1991 №64 «Соснівка» був включений до оголошеної заповідної території "Черкаські берегові схили» площею 2850 га - зону найбільшої концентрації пам'яток археології, історії, унікального рельєфу та природного ландшафту. Статус цієї заповідної території визначений Положенням про заповідну територію «Черкаські берегові схили», затвердженим 28. 02. 1996 року за підписом заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Кузьмінського А.І.

Відповідно до постанови Верховної ради України від 27.02.1997 року за № 123-97-ВР «Про національну програму екологічного оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води» та Законом України «Про загальнодержавну програму формування національної екологічної мережі України на 2000 — 2015 роки» вся територія мікрорайону «Соснівка» має увійти до складу Національного природного парку «Черкаський бір».

На даний час усі вищенаведенні нормативні акти ніхто не скасовував, вони являються чинними та підлягають обов'язковому виконанню. 

Відповідно до п.1 ст.21, ст 22 та п.2 ст.24 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” прошу Вашого розпорядження відповідним структурним підрозділам надати інформацію та роз'яснення щодо:

1. Меж заповідної території Черкаські берегові схили» площею 2850 га;

2. Відповідальних службових осіб та структурних підрозділів щодо реалізації Положення про заповідну територію «Черкаські берегові схили» від 28. 02. 1996 року;

3. Наявність обмежень щодо використання даної території;

4. Наявності реагування органів Прокуратури, МВС та СБУ на порушення чинного законодавства в межах заповідної території Черкаські берегові схили».

10.02.2011

В. В. Мамалига 

Джерело: Блог Володимира Мамалиги на Кореспондент нет.