Депутат Черкаської міськради Микола Булатецький: "Потрібно прибрати цей хлам з Соборної площі"

На черговій сесії Черкаської міської ради, депутат Микола Булатецький звернувся до депутатського корпусу із заявою в якій черговий раз висловив своє неприязне відношення до Сергія Борисовича Тулуба, його команди, та повідомив про загрозу йому та представникам інших опозиційних сил.

- 26 лютого на прес-конференції Сергій Тулуб у грубій формі висловив погрози в мій бік особисто та щодо опозиційних сил загалом. Я бачу що вони готові до таких дій і кроків які матимуть трагічні наслідки. За мною відбувається тотальне двохрічне переслідування. Все це організовують Тулуб та генерал Дерновий. Звертаюся до Вас, якщо ми разом не дамо відсіч цій банді будуть дуже погані наслідки, - заявив Микола Булатецький.

Нагадаємо читачам, що Сергій Тулуб висловив думку, -  хто з чим до нас прийде від того й загине. Але ж очевидно, що опозиційні сили черговий раз прийшли на Соборну площу за "покращенням". Тут тепер і виходить якась колізія, що люди прийшли за покращенням, а від нього мають і загинути.  Якщо ж це таке покращення як говорить Сергій Борисович та його вірні регіонали то для опозиціонерів і простих черкащан має наступити час благоденства, а не час загибелі. 

- Прошу негайно прибрати техніку з Соборної площі Черкас, прошу звернутися депутатським корпусом до Тулуба з проханням публічної зустрічі з депутатами міської ради та громадськістю міста. Прошу уповноважити мене виступити від міськради на сесії обласної ради, - звернувся до колег Микола Булатецький.

На завершення Микола Іванович вже традиційно мовив, що "карфаген має бути зруйнований" а на сучасний лад це прозвучало: "Тулубу варто іти у відставку".

Як і обіцяв раніше, Микола Іванович спробував активізувати роботу депутатів які пройшли в міську рада від опозиційних сил, але його запал мало кому з них передався. Що засвідчують і результати голосування за його вищевикладені пропозиції. А результат такий: за -11, проти - 5, утрималось - 25. Рішення не прийнято. 

Після цього Микола Іванович заспокоївся і з почуттям виконаного політичного обов'язку ще трохи посидівши покинув залу. Але зала не залишилася без присутності прізвища Булатецький, на сесію прибув депутат Максим Булатецький.

Останні новини