Користувацький вхід

Депутат-батьківщинівець захищає в суді колишнього регіонала

Депутат Смілянської міської ради від ВО «Батьківщина» Володимир Примак в якості адвоката захищає підозрюваного у хабарництві депутата міської ради минулого скликання від Партії регіонів Миколу Сенатора

Мова йде про хабар розміром у 15 тис. доларів які Микола Олександрович отримав від представника фермерського господарства «Агрофірма-Базис». Як слідує з матеріалів державного реєстру судових рішень, він особисто схиляв представника фермерського господарства х Христинівського району до надання хабара розміром 15 тис. доларів для безперешкодного проходження документів по продовженню на 15 років оренди 75 га землі державного запасу в адміністративних межах Христинівського району. В результаті екс-депутат 21 жовтня 2015 року отримав 15 тис. доларів у гаражі власного домоволодіння де й був затриманий.

На фото Микола Сенатор. 

З матеріалів ухвал судів по даній справі слідує, що хабар передбачався для подальшої передачі начальнику головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

На фото Азер Алієвич Мірзоєв який на той час виконував обовязки начальника.

Окрім Миколи Сенатора, по справі як підозрюваний також проходить Шпак Юрій Борисович який на той час працював начальником юридичного відділу головного управління Держгеокадастру у Черкаській області. Очевидно, що саме його «довіреною особою» був екс-депутат. 

Обоє підозрюваних обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України, яке передбачає покарання ні багато ні мало від 4 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Справа досить оперативно, вже наприкінці лютого 2016 року була призначена до розгляду по суті в Соснівському районному суді м. Черкаси

В Черкасах по суті справа так і не розглядалася, адвокат Володимир Примак подає клопотання про перенесення справи до Смілянського міськрайонного суду за територіальною підсудністю.

На фото Володимир Примак. 

Черкаський Апеляційний суд задовольняє його клопотання і після цього починаються «качелі» у смілянському суді.

Смілянський міськрайонний суд 22 квітня відхиляє обвинувальний акт наданий прокурором та відправляє його на доопрацювання. 

Вже згодом той же Черкаський апеляційний суд за апеляційною скаргою прокурора скасовує ухвалу Смілянського міськрайонного суду і зобов’язує суд розпочати розгляд обвинувального вироку з першого підготовчого засідання. 

Наразі триває розгляд справи, чергове засідання призначене на 29 серпня цього року. 

Відзначимо, що депутат-батьківщинівець Володимир Примак є одним із організаторів оголошення імпічменту міському голові Сміли Олексію Цибку у досить сумнівний спосіб. Згодом Володимир Примак представляв міську раду по апеляційній скарзі до Київського адміністративного апеляційного суду який скасував рішення суду першої інстанції про поновлення на посаді міського голови Олексія Цибка. Також Володимир Андрійович залишається дуже впливовим адвокатом у м. Сміла. 

Микола Сенатор та Азер Мірзоєв свого часу були депутатами Сміянської міської та районної рад від Партії Регіонів. Також Азер Мірзоєв працював керівником Смілянського міськрайонного держкомзему. 

По іншій справі у земельному хабарництві понад 1 млн. 200 тис. грн. в якій також згадується прізвище начальника Держкомзему області ходу немає і вона не передана до суду з розглядом по суті та предявленням обвинувального акту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОКУРОРИ БЕЗ БОЮ ДАЮТЬ ВОЛЬНУ ПІДОЗРЮВАНИМ У ВІП-ХАБАРНИЦТВІ

Всі ці професійно-партійно-господарські зв’язки настрожують і як мінімум спонукають до пильного спостереження за ходом справи.

 

Останні новини