День Перемоги в Черкасах відсвяткували мирно і з народними гуляннями

 

Попри те, що 69-та річниця із дня Великої Перемоги над фашистськими загарбниками затьмарена подіями на сході країни, тисячі черкащан приєдналися до урочистостей з нагоди святкування Дня Перемоги.

Мітинг на Соборній площі розпочали з хвилини мовчання в пам’ять про всіх тих, хто віддав своє життя у визвольній війні. Більш як 168 тисяч черкащан так і не повернулися з війни додому.

Губернатор Юрій Ткаченко подякував ветеранам за їхній подвиг і зазначив, що сьогодні нам усім слід докласти зусиль, аби зберегти мир.

Нагадуємо, що 160-ти черкащанам присвоєно високе звання Героя Радянського Союзу. У битвах за визволення території краю полягло більше 120 тисяч воїнів та партизанів, серед яких і представників різних народів колишнього СРСР. Тож за подвиги, здійснені під час боїв у нашому краї, звання Героя Радянського Союзу були удостоєні 456 воїнів – представників 22 національностей.

Після мітингу обласне керівництво разом із ветеранами й містянами рушили колоною до Пагорбу Слави та поклали до його підніжжя квіти. Колону очолила біла "Волга", з ветеранами, які тримали червовий прапор Перемоги.

Незважаючи на побоювання провокацій офіційні урочистості в Черкасах пройшли спокійно. Громадський порядок охороняли близько 400 міліціонерів.

Також народні гуляння з нагоди свята пройшли в парках міста.

Фото сайту Про все
 

Останні новини