День міста Черкаси. Не все те золото, що блищить. І не кожного запрошує Павло Карась

Сьогодні під час денного візиту очільника області Сергія Тулуба на головну галявину святкувань – Долину Троянд, його супроводжували серед інших і два колоритних діяча місцевої політичної кухні. Мова йде про екс-соратників Сергія Одарича – Павла Карася та Олександра Радуцького. 

Саме ці два епатажні політика і стали зірками денного візиту губернатора. Лише своєю присутністю вони затьмарили всіх, в тому числі і призначеного «тимчасово померствувати» Білоусова, окрім звичайно Героя України.

Чим же вони відзначилися? 

Олександр Радуцький, під час ходи по Долині Троянд, очевидно дуже швидко зорієнтувався, що попри офіційність своєї персони встиг вичеканити монету для губернатора. Таке задоволення як виявилося не з дорогих і за 20 грн. будь-хто міг вичеканити собі монету і подарувати губернатору. Але на те він і Радуцький, що могли всі, а зробив лише він.

Хоча вже згодом ми дізналися про реальну вартість монетки «на щастя». Спочатку здалося, що це коштовний подарунок. Беручи до уваги які подарунки дарують нашому губернатору, чомусь була впевненість у значній коштовності монети. 

Однак все спростував сам винуватець дійства.

- Це звичайна недороговартісна монета. Мені її вичеканили прямо тут. І кожен бажаючий може отримати схожу, за незначну суму коштів, - пояснив Олександр Романович. 

Не беремося прогнозувати реакцію губернатора на такий подарунок. Але його напевно можна здивувати хіба що черговою зіркою Героя.

Павло Карась цього разу поступився у креативності своєму побратиму по новій владі міста, але теж відзначився. Зокрема він дуже трепетно запросив Сергія Борисовича на вечірні святкування. Очевидно варто чекати виступу губернатора – за відсутності мера міста.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини