Делегація з Черкащини вітала Юлію Тимошенко.

Про це повідомив на сьогоднішній прес-конференції очільник обласної "Батьківщини" Анатолій Бондаренко. Далі цитуємо сайт "Про головне".

"8 березня, у Харкові, під стінами лікарні Укрзалізниці, делегація черкащан вітала Юлію Тимошенко зі святом жінок.

8 автомобілів з активістами на чолі з головою Черкаської обласної організації партії «Батьківщина» Анатолієм Бондаренком та головою фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді Володимиром Гресем проїхали автопробігом.

З прапорами та банерами «Юлі — волю!», а головне, — із сердечними привітаннями депутати обласної ради, керівники районних та міських осередків від Черкащини прибули до ув’язненої Юлії Тимошенко.

Лідеру опозиції привезли близько 800 листівок та сотню листів з підтримкою і вітаннями від черкащан. Анатолій Бондаренко каже: «Так багато людей відгукнулося на наш заклик привітати Юлію Володимирівну! Нам звозили листівки, вірші з вітаннями і, водночас, жалем, що наш лідер нині, як «голубка в клітці». Так написав один з прихильників із Золотоноші у своєму вірші. Коли ми перечитували ті листівки, то, мимоволі, у жінок з нашої організації, котилися сльози, так щиро та душевно наші черкащани чекають визволення ЮЛІ, як її називають і пенсіонери, і школярі. Гірко й нам, чоловікам, але ми плакати не маємо права. Ми повинні мужньо «видерти» з лап цієї брехливої і боягузливої влади цю «пташку» та розправити їй крила. — каже лідер «Батьківщини» на Черкащині.

— Вітань ми привезли до Юлії Володимирівни сотні, їх так багато, що коли перевалило за півтисячі, ми перестали їх рахувати, бо ж люди приносили їх ще і ще. Та й не у кількості справа. Ми знаємо, що уся Черкащина вболіває за Тимошенко. Наша область — добра опора «Батьківщини», і на усіх останніх виборах ми це бачимо. У нас владу підтримало лише 18%, та й ті, я переконаний, з примусу. Те, що діється сьогодні і у Верховній Раді, і в нас, на Черкащині, — це вже втратило будь-який здоровий глузд. Цькування опозиції, погрози, відбирання мандатів — це неприховані бандитські методи. Європа шокована від щоденних протизаконних дій наших «покращувачів». Чому ми, черкащани, наприклад, повинні терпіти «регіоналів» на всіх державних посадах в області, коли ми їх не обирали? — дивується Бондаренко.

— Нам «донецьких спеціалістів» пачками везуть. Але це не наша влада. Хай вертаються, звідки приїхали!», — сказав Анатолій Васильович.

— Шкода, що народних депутатів із квітами та вітаннями від людей з усієї України не пустили до Юлії Володимирівни… Але вона нас чула, ми це знаємо, вона відчула кожне щире вітання від українців, які їй написали!» — порадів Анатолій Бондаренко,"" - повідомляє інтернет - ресурс.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины