Де мер та НК влітку бороли забудову вже продають квартири

В центрі Черкас, де перед виборами мер та “Національний корпус” боролися з побудовою висотки в дворі багатоповерхівки, стартував продаж квартир на стадії котловану. 

Про це повідомив забудовник ПП “Надія”.

Мова про земельні ділянки прилеглі до двору багатоповерхівки по вул. Гоголя 258. Тут забудовник викупив кілька приватних будинків, зніс їх та вирив котлован під будівництво житлового комплексу. Перед тим були отримані містобудівні умови від Департаменту архітектури міськради для проектування будівництва по вул. Смілянська 48,50,54, саме такі адреси у вказаних ділянок. Передбачено будівництво 17-поверхового житлового будинку на 102 квартири. Також опубліковане фото проекту забудови свідчить, що в перспективі заплановане будівництво ще двох будинків — 17 та 12 поверхів.

На фото червоною стрілкою позначено будинок квартири в якому вже продають на стадії котловану, будівництво будинків позначених зеленою стрілкою ще не розпочалося.

В серпні минулого року, коли забудовник вирив котлован під першу 17-поверхівку почали протестувати жителі вже збудованого багатоквартирного будинку. Проти забудови різко виступили представники політичної партії “Національний корпус”, на місце подій прибув Анатолій Бондаренко разом з керівником муніципальної інспеції та дав доручення скасувати містобудівні умови. Представники “Національного корпусу” навіть у ЗМІ публікували проект рішення про скасування містобудівних умов, але до прийняття рішення так і не дійшло.

Після виборів, вже нова каденція депутатів фактично легалізувала будівництво змінивши цільове призначення вказаних ділянок з приватної житлової забудови на будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Так котлован виглядав влітку минулого року

Так виглядає зараз

 

Останні новини