ДБР розслідує нічний конфлікт за участі начальника ГУНП області

Територіальне Управління ДБР в Києві розслідує конфлікт біля нічного клубу “Войс” за участі начальника ГУНП в Черкаській області Михайла Куратченка.

Про це виданню “Кропива” стало відомо з власних джерел. 

Розслідування проваджень триває за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство) та ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу). 

Досудове розслідування розпочато за матеріалами перевірки Черкаського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції. 

Згідно матеріалів перевірки, в ніч з 29 на 30 жовтня, в нічному клубі “Войс” відпочивала компанія осіб вірменської національності, що є підприємцями у сфері ремонту доріг області, які поводили себе зухвало. Між ними та групою молодих людей виник конфлікт, під час якого один з них застосував сльозогінний газ в обличчя вірменина, після чого останній відбіг із закладу. 

Близько 00.40 начальник ГУНП області Михайло Куратченко та начальник Управління стратегічних розслідувань регіону Артем Труба, після відпочинку з невстановленими особами, приїхали до нічного клубу “Войс”. Приїхали посадовці на службовому автомобілі поліції “Тойота Кемрі”, з номерами оперативного прикриття з водієм, та підійшли до центрального входу закладу. 

В цей час біля дороги розпочалася бійка між вірменами та місцевими хлопцями. В подальшому частина хлопців почала втікати, а вірмени їх наздоганяти. Куратченко з Трубою та вірменами побігли за ними. 

Куратченко наздогнав одного з хлопців та повалив на землю, в цей час останній наніс удар в обличчя начальника обласної поліції, після чого останній почав наносити удари руками і ногами у відповідь. 

За результатами конфлікту зі скаргами на тілесні ушкодження, серед інших, до Третьої міської лікарні звернулися Михайло Куратченко та Артем Труба.

Після конфлікту, у поліції області повідомляли, що начальник ГУНП разом з колегою, стали очевидцями ситуації біля нічного клубу. Вони підійшли до конфліктуючих сторін і почали з'ясовувати у чому конфлікт. У цей час троє чоловіків застосували сльозогінний газ до вагітної дівчини і почали втікати. Двох з них наздоганяли біля ОДА і затримали, наздоганяв Куратченко. 

Також в мережу через кількох блогерів були злиті уривки відео з камер відеоспостереження, які не дають повної картини подій, що відбувалися. Тональність повідомлень блогерів була спрямована на відбілення іміджу начальника ГУНП області. 

На сьогоднішній день, в прес-службі ДБР відмовилися від надання офіційного коментаря з приводу інформації щодо розслідування вказаних кримінальних проваджень. При цьому, факту проведення досудових розслідувань не спростували.

Останні новини