Даценко: "За співпрацю з Партією Регіонів має відповісти Максим Булатецький та Анатолій Бондаренко"

Голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко спробував донести позицію частини черкаської опозиції до громадськості,

щодо політичної кризи в Черкасах викликаної відставкою міського голови.

- Партія регіонів хоче в цих умовах перекласти всю відповідальність саме на Одарича. Зрозуміло, що політично партія регіонів і Тулуб оголосивши цю війну, можуть змити руки і сказати, що це все вина мера і його команди, - розкрив політтехнологічні прагнення опонентів опозиціонер. 

І тут важко з ним не погодитися. Дійсно опоненти колишнього мера діють саме в ідеологічно-пропагандистському напряму хоча і доволі недолуго. В боротьбі політичних та інформаційних технологій вони вже йому програють. Однак на боці влади серйозний командно-адміністративний апарат. Але його не можуть задіяти на повну силу. Нема проблеми як говориться знайти статтю – була б людина. Проте на це не йдуть бо тривалий час разом з нині ненависним мером займалися «освоєнням» коштів.

Опозиціонер нагадав, що опозиція з самого початку не підтримувала більшість Одарича з ПР та радий за журналістів в яких зараз настає «золотий час».

- Ми не підтримували цю ненормальну більшість між Одаричем і Партією Регіонів. Ми стояли в опозиції до цих дій, в тому числі й до Одарича критикуючи його. Ця ситуація показує своєрідний зріз того, що було насправді. У цій війні вони кожен день, скільки видають взаємокомпроментуючої інформації, що не треба і по прес-конференціях ходити, а лише Фейсбук читати. Те що ми говорили і критикували Одарича і Тулуба, зараз вони в цій війні все це викладають на долоні те, що було в середині цього об"єднання, - говорить Даценко. 

Знову окреслив і позицію частини опозиції по відставці виконкому, Одарича та входженню опозиціонерів у новий виконком.

- Тому наша позиція по відставці виконкому, голосуванню проти Одарича є абсолютно логічною. Щодо наступних дій по входженню у виконком то повну відповідальність за такі дії має взяти фракція міської організації Батьківщини та голова обласної організації Батьківщини. 

Сьогодні є чітке рішення опозиції – ми не співпрацюємо з Партією Регіонів і ми не входимо у виконавчі структури за нинішньої антинародної влади. Тому їх дії ідуть всупереч заявленому принципу. Або це якесь ноу-хау лідерів міської і обласної Батьківщини бо іншого рішення немає. Чому принциповість не виявила Батьківщина на міському рівні? Це питання до лідерів обласної і міської організації. Це вже не тушки – це консерви. Які можуть вистрелити будь-якими рішеннями. Потрібні дії, щоб цю політичну помилку було виправлено, - випустив стріли критики в бік однопартійців Леонід Даценко. 

Але із частиною останніх тверджень важко погодитись. Опозиціонер стверджує про нібито єдину позицію щодо відставки виконкому та мера, але як же ж тоді пояснити демарші Миколи Булатецького який відкрито підтримав Сергія Одарича та не голосував за відставку секретаря міської ради Віктора Горкуна?
Як пояснити те, що сам Микола Іванович Булатецький закликав того ж самого Анатолія Бондаренка та інших опозиціонерів йти до складу міськвиконкому? Очевидним є те, що в середині опозиції є прагнення серед її лідерів підставити своїх внутрішньопартійних конкурентів.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx