Даценко розказав як з нього хотіли зробити головного антисеміта

Коментуючи зволікання влади по розслідуванню антисемітських провокацій що відбулися 6 квітня на Театральній площі Леонід Даценко пригадав як з нього хотіли зробити головного антисеміта.

Та висловив своє ставлення до чергового витка його травлі.

- Тулуб і партія регіонів хочуть злити в унітаз тему провокацій та побиття опозиціонера. Зрозуміло чому. Все готувалося у штабі партії регіонів. Скоріше за все натхненником цього був сам Тулуб, - зазначає Леонід Даценко.

Невизнаний владою народний депутат пригадав який ґвалт зчинили євреї на його висловлювання які він робив півтора року тому.

- Півтора року тому, наші шановані євреї в Умані говорили, що вони готові домовитися із євреями Ізраїлю і забрати прах цадика Нахмана і навіть заплатити Україні гроші, щоб ми дозволили це зробити. Мій коментар був простий – люди просять, -  давайте без грошей віддамо їм їхню святиню. Я пам’ятаю що почалося після цього. Пів року єврейські громади світу говорили, що більшого бандита і антисеміта ніж Даценко в Україні немає, - згадує Леонід Даценко.

Опозиціонеру незрозуміла нинішня млява реакція євреїв на нещодавні провокації.

 - Сьогодні виходять бандюки із гаслами «Бий жидів» і всі нормально сприймають ці гасла. І з"являється лист Лева Гуральника, представника єврейської громади м. Умань, мабуть полковника КГБ, який знову каже, що головним натхненником антиєврейських акцій на Черкащині є Даценко. Із збіркою  віршів "Янгол з автоматом на плечі". Тобто відбувається спроба перевести думку громадськості з того, що відбулося, за що треба відповісти Тулубу. Тулуб підставив Президента, ви знаєте впливовість єврейських громад. Але чому вони реагують на цю ситуацію  так мляво, мені незрозуміло, - зазначив Леонід Даценко.
 

Останні новини