Даценко розказав про законспіровану змову проти Булатецького, анонсував перевибори на проблемних округах та бажання перевиборів у міську раду

Даценко розказав про законспіровану змову проти Булатецького, анонсував перевибори на проблемних округах та бажання перевиборів у міську раду.

- Актуальним питанням є питання перевиборів. Сьогодні у ВР вносяться законопроекти про призначення перевиборів на літо. Це не скільки заслуга опозиції, а саме європейської спільноти. Є принципова позиція опозиційних сил щодо підтримки кандидатів які вже перемогли у цих округах. В найближчий час має бути спільна заява щодо узгодження спільних кандидатів, - повідомив Леонід Даценко.

Розкрив опозиціонер і змову проти свого соратника Миколи Булатецького.

- За сценарієм, що розроблявся в Києві виконуючим обов’язки мера мав бути не Горкун і не Білоусов, а саме Микола Булатецький. Його мали «палити» по повній програмі на цій посаді. Потім оголошуються перевибори до Верховної Ради, Одарич йде на його округ. Тим часом виключення Миколи Івановича з Батьківщини та висунення замість нього київського опозиціонера – опозиційний електорат розірваний і на цьому фоні зявляється можливість у Жуковської виграти вибори, - розкриває карти Леонід Даценко. 

Опозиція і надалі буде працювати над притягненням до відповідальності фальсифікаторів виборів.

- Єдине питання яке ми гостро ставимо перед нашими колегами з опозиції - це притягнення до відповідальності фальсифікаторів попередніх виборів. Бо я вже пройшов третє коло звернень до прокуратури, правоохоронних органів. Остання відповідь яка мені надійшла, - інформувала, що справа розглядається. За пів року нічого не зроблено у цьому напрямку. Чому це важливо? Іде багато перевиборів на різних рівнях тому, якщо ця схема залишиться - то будуть фальсифікації, - стурбовано повідомив опозиціонер. 

Тут хочеться додати, що опозиціонери неодноразово заявляли про створення та оприлюднення списків фальсифікаторів виборів на Черкащині. Однак ці заяви заявами й залишилися.

Насамкінець вже традиційно, один з лідерів опозиції продекларував необхідність перевиборів міського голови та міської ради.

- Також актуальним залишається питання повних перевиборів і міського голови і міської ради. У цьому форматі який є у міській раді, нормальної роботи не може бути. Ті сили які представлені у міській раді не відповідають волевиявленню громадян. Ми будемо вимагати перевиборів, буде єдиний кандидат на мера і ми переможемо, - завзято повідомив Леонід Даценко.
 

Останні новини