Користувацький вхід

Чому УДАР не розрахувався з людьми?

Всеукраїнська акція протесту "УДАР-кидалово" набирає щодня все більшого розголосу. Обдурені спостерігачі, агітатори, члени комісій, працівники штабів гуртуються в соціальних мережах.

Наразі до акції приєдналося 269 осі з 11 областей України: Тернопільської, Херсонської, Донецької, Полтавської, Луганської, Черкаської, Харківської, Хмельницької, Дніпропетровської, Вінницької та Рівненської.

 

Цікаво, що до акції підключаються не лише рядові агітатори, але й керівник юридичного відділу одного із обласних штабів, прес-секретар обласної організації УДАРу. Керівник одного із виборчих штабів на Харківщині вирішив подати до суду на УДАР, оскільки він був легально працевлаштований, а з ним не розрахувались понад три місяці і йому набридло, що у столиці відхрестилися від боргів. А це, за українським законодавством – кримінальна відповідальність.

Найобразливіше в цій ситуації те, що всі ці місяці керівництво УДАРу на місцях та й деякі депутати Верховної Ради розповідали людям, що у столиці затримка і ось-ось виплатять заборгованість. То через 10 днів після виборів, то до 1 грудня, то до Нового року. Сьогодні вже 9 лютого, а віз і нині там.

Під час грудневої прес-конференції журналіст телеканалу «Інтер» запитав про заборгованості. Віталій Кличко сказав, що він знає про такі звернення і до Нового року просить голів обласних організацій закрити це питання.

Цікаво, чому ж фінансове питання досі «відкрите» і людей змусили самоорганізуватись до всеукраїнської акції?

За матеріалами інтернет-видання Про все

Останні новини