Користувацький вхід

Чому Черкаси залишилися без Тимошенко?

 

Вчора відбувся візит на Черкащину кандидата у Президенти України Юлії Володимирівни Тимошенко. Вона відвідала Холодний Яр де в с. Мельники виступила з промовою, потім відбулася зустріч в с. Червона Слобода з місцевими жителями. А о 17.30 мала б відбутися зустріч з жителями Черкас на Театральній площі. Побачити лідера ВО «Батьківщина» на площу прийшло по різним оцінкам від 1500 до 7000 осіб. За нашими ж оцінками на площі було орієнтовно 4000 черкасців та гостей міста. Однак Юлія Володимирівна на сцені у Черкасах так і не зявилася. 

Як пояснили в обласній «Батьківщині» - це сталося через термінову необхідність відбути на засідання РНБО в Київ у зв’язку з антитерористичною операцією на Сході України. 

Люди на площі так і недочекалися Тимошенко. Фото. 

До людей на сцену вийшла голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, яка і повідомила про вибачення перед черкащанами від лідера «Батьківщини»:

- Шановні черкащани, дорогі земляки, спасибі вам за цю повну площу, спасибі вам за те, що ви стоїте плече біля плеча. Я знаю, що зараз буде велике розчарування. Юлія Володимирівна була сьогодні на Черкащині, була у Холодному Яру, вона сьогодні виступила перед нашими земляками у Червоній Слободі і буквально зараз була на прямому ефірі. Але її негайно викликали у Київ на засідання РНБО. Дуже термінове, екстрене засідання, - пояснила голова облради. 

Таке відношення до жителів обласного центру відверто здивувало і нас. Оскільки ми були на зустрічі Юлії Володимирівни і в Червоній Слободі і в с. Мельники. Де відбувалося доволі щире спілкування кандидата у Президенти із пересічними громадянами. Чому Юлія Володимирівна не знайшла хоча б 5 хвилин самій піднятися на сцену, вибачитися і відбути в столицю, для нас це загадка. Але очевидно, що саме так і потрібно було зробити, коли вже існувала така потреба термінового відїзду. 

Така ситуація об’єктивно викликала критику та підозри у справжніх причинах такого вчинку. У соцмережах навіть розгорілися дискусії з цього приводу. Доходило до того, що навіть стверджували, що Тимошенко боялася окриків «Ганьба». Але будучи на її зустрічі в Червоній Слободі і дивлячись як вона проходила, то можна відверто сказати, що Юлію Володимирівну навряд чи можна чимось злякати. 

Але однозначно таке нешанобливе ставлення до жителів обласного центру нівелює ефективність самого візиту. 

Щодо самого візиту, то було помітно, що Юлія Володимирівна втомлена і виснажена, хоча очевидно і не складає зброї. Проте втомлена вона не настільки від великої кількості зустрічей, - це вона завжди з легкістю робила, а очевидно через відверто нестабільну ситуацію в її партії. Оскільки ні для кого не секрет, що частина її найближчих соратників вже переметнулася до рейтингового кандидата Петра Порошенка, а ще частина чекають зручного моменту. Скоріше саме це найбільше зараз турбує Юлію Володимирівну, а чистку партії вона зараз теж не може робити, - скандали зараз непотрібні.

Щодо емоційної складової візиту, то вона була на найвищому рівні, і звинувачувати Тимошенко в акторстві не варто, таке неможливо зіграти штучно. Це традиційно були виходи в народ, спілкування з простими людьми. 

Отака от бабця на інвалідному візку чекала Тимошенко у Червоній Слободі. Фото.

І дочекалася. Фото. 

Емоції Тимошенко не приховати з обличчя - розпач і готовність йти до кінця. Фото. 

На фото нижче, зовсім ще малий прихильник Юлії Володимирівни, Данило із оригінальною зачіскою. 

Проте в самій організації візиту були помітні суттєві організаційні проколи, як то кажуть неозброєним оком. Не будемо їх називати, просто скажемо як потрібно було робити, і чого не було. Візит мав би охопити якомога більше населених пунктів, зустріч мала відбуватися не більше 15 хвилин, а не так як у Червоній Слободі – більше години. І нарешті візит в Черкаси мав би бути пов'язаний з мерською кампанією. Цього всього не було зроблено, а команда «ефективних менеджерів» з Черкаської «Батьківщини» не змогла використати ефективно для себе обличчя власного лідера. І з цілком вигідної піар-акції зробили собі лише більше проблем та негативу. 

В той же час варто відзначити ослаблення партійної структури «Батьківщини» на Черкащині. Чи не вперше при візиті такого рівня не було достатньої кількості партійців з регіонів, у самій партії рядові партійці розчаровуються. Хоча варто відмітити, що Юлії Володимирівні довіряють. 

Та й на театральну площу міста у своїй левовій частині прийшли не партійці, а прості черкащани. Проте загалом візит Юлії Володимирівни може стати хрестоматійним прикладом – як непотрібно організовувати візити такого рівня.

 

Останні новини