Чоловік, що вчинив дебош у центрі міста представився працівником міліції (Відео)

В ніч з 12 на 13 грудня у центрі Черкас, біля кафе «Ферма», що навпроти Соборної площі близько 2-ї ночі стався інцидент в результаті якого журналіст Роман Шовенко отримав тілесні ушкодження.

Так біля кафе «Ферма» виникла суперечка між чоловіками які були у нетверезому стані та працівником охорони закладу. Чоловіки які себе поводили неадекватно були виведені на вулицю, а охоронець викликав працівників Державної служби охорони.

В цей час один з нетверезих чоловіків поводив себе особливо неадекватно, кричав, падав провокував працівників ДСО, які викликали міліцію.

Коли неадекватного чоловіка намагалися заспокоїти, він сам представився оперуповноваженим відділу карного розшуку Черкаського РВ УМВС Сергієм Миколайовичем Вороним, про це він повідомив телефонуючи в міліцію повідомляючи, що на нього вчинили напад працівники тої ж міліції.

На фото чоловік який представився працівником міліції.

Все це дійство на камеру знімав журналіст телеканалу «Антена» Роман Шовенко. Після того як неадекватний чоловік та його товариш помітили це, один з них ударив журналіста та намагався забрати камеру.

Примітним є і те, що зловмисники дозволили собі чинити напад на журналіста уже при наявності працівників міліції, більше того лише за наполегливою вимогою постраждалого зловмисника було затримано.

Як вже повідомляв начальник обласного управління УМВС Владислав Пустовар, за даним фактом відкрито кримінальне провадження, особи учасників події встановлені.

Подробиці дивіться на відео. 
 

Останні новини