ЧОГО ЧЕРКАЩАНАМ ЧЕКАТИ ВІД БАНКІВ УЛІТКУ ТА ВОСЕНИ?

 Чи варто використовувати грошову «заначку» на літній відпочинок, чи краще відкласти ці гроші на осінь? Що буде влітку із гривнею, доларом та євро? Яких змін курсу слід чекати восени? Наскільки виправдані прогнози міжнародних рейтингових агенцій (Moody`s, тощо) стосовно близьких перспектив девальвації гривні?
 Наскільки суттєво вплине на подорожчання угод купівлі-продажу нерухомості та житла обмеження на готівкові розрахунки (постанова НБУ від 7 червня)? Скільки ще – крім 3% на банківських комісіях – люди втрачатимуть при великих розрахунках?
 Наскільки – при зростанні безготівкових розрахунків – може зрости «карткова» злочинність? До яких вдосконалень захисту банківських карток, банківських платежів по картках та схем повернень украдених із карток коштів «забули» вдатися банкіри?
 Що означають для черкащан останні тенденції банківської сфери – такі як масове згортання філій, перехід на роздрібне кредитування?
 Які види депозитів та кредитів були найбільш затребувані черкащанами? Чому банки сьогодні готові кредитувати як ніколи, проте їх пропозиціями не спішать скористатися?
 Які попередні підсумки діяльності банків у першому півріччі? Які основні маркери нинішньої економічної ситуації та як вони впливають на ситуацію у фінансово-банківській сфері?
 Які прогнози розвитку економічної ситуації у країні – з погляду через призму банківської сфери?
 Який напис потрібно зробити на банківській картці, аби нею не змогли скористатися злодії» як самому убезпечитись від крадіжок коштів з карток?

Головні фінансові прогнози-літа та осені, основні банківські тенденції та новації для черкащан - про це та багато іншого можна дізнатись від провідних черкаських банкірів під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі у ЧЕТВЕР, 20 ЧЕРВНЯ, о 15-00.
* * *
Прес-конференція відбудеться за адресою: бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312 (приміщення «Черкасицивільпроекту», 3 поверх).

Останні новини