Користувацький вхід

Член виконкому побився з підприємцем (Відео)

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради сталася сутичка між підприємцем Олегом Лисаком та членом виконкому Дмитром Кухарчуком. 

Розглядаючи питання про демонтаж ТС на вул. Б.Хмельницького слово попросив підприємець Олександр Шматко. Доповідав підприємець виключно російською, що не сподобалось членам виконкому «азовцю» Дмитру Кухарчуку та «свободівцю» Ігорю Коломойцю.

– Мені не зрозуміло, що ви кажите. Говоріть українською мовою і всі вас зможуть зрозуміти, – звернувся до підприємця Кухарчук. На що підприємець не звернув уваги. Це викликало негативні емоції у черкаського «азовця» – Ти шо деб*л? – обурився Кухарчук.

Після чого на захист свого колеги підприємця встав Олег Лисак. Він заявив, що підприємці можуть говорити так, як їм зручно. На що доповідаючий муніципальний інспектор Олександр Давиденко зазничив: «Тут ви маєте говорити на українській. «Як зручно» будете вдома говорити».

Олег Лисак, заявив що «не місце таким як Кухарчук» у виконавчому комітеті. Після нецензурних слів представник цивільного корпусу «Азов» дав волю рукам. Сутичка була нетривалою, інші учасника засідання розборонили конфліктуючих, згодом прибула поліція яка зафіксувала даний подію, інформує Про головне