Член політради обласного УДАРу Михайло Малінін про депутатів місцевих рад: "В УДАРі не всі святі"

На спільній прес-конференції опозиційних сил Черкащини член політради обласної організації "УДАРу" Михайло Малінін повідомив про останні дії та найближчі плани партії. 

- У Верховній Раді продовжується блокування роботи силами "УДАРу", задля забезпечення персонального голосування депутатами. Це не нормально коли купка кнопкодавів приймають закони за якими має жити вся країна. Ми домагаємось цього, щоб сама влада дотримувалася законів, - розповів Михайло Малінін.

Як відомо, саме партія "УДАР" продовжує блокувати роботу Верховної Ради вимагаючи персонального голосування, і буде це робити до досягнення мети, як запевняють її лідери. В чому є великі сумніви, оскільки саме "УДАРу" найменше вигідні перевибори. Вони вдарять саме по цій партії в умовах підвищення підтримки ВО "Свободи". Та й депутатський склад фракції такий, що мало там знайдеться реальних прихильників подальшої жорсткої боротьби.

- Будемо домагатися персонального голосування і в місцевих радах. В Черкаській міській раді вважаю доцільним було ввести електронне персональне голосування. Звичайно, що це не зовсім доцільно в більш дрібних місцевих радах, але персональне голосування можна забезпечити й іншими способами. Все можна зробити, була б лише політична воля і бажання змін. Отож боротьбу за персональне голосування ми переносимо на місцевий рівень. Має бути забезпечена особиста присутність депутатів всіх місцевих рад, - браво додав Михайло Вадимович.

Дійсно зараз "УДАР" може дуже гостро акцентувати увагу на питанні присутності та персональному голосуванні депутатів місцевих рад, оскільки на  Черкащині таких депутатів від цієї політичної сили дуже мало. Що не можна сказати про його партнерів з інших опозиційних сил. Однак очевидно це проблема саме тих сил які не можуть відповідним чином впливати на своїх депутатів, а в "УДАРу" є й свої проблеми.

І дійсно як показили запитання журналістів, незважаючи на незначне представництво "УДАРу" в місцевих радах, депутати від цієї політичної сили зуміли "відзначитись". Так якщо черкащани призабули кого вони обрали, ми пригадаємо, що в політичної партії "УДАР" є навіть фракція в міській раді Черкас, щоправда у складі двох осіб. Цими героями "УДАРу" є Єзерський Костянтин та Сергій Кудактін. Костянтин Єзерський дуже прохолодно ставиться до відвідування сесій міської ради Черкас і є мешканцем м. Київ. Переважно його цікавили лише земельні питання, на відповідні сесії він з'являвся. До сфери впливу Сергія Кудактіна нині відноситься рекламне агенство "Олекс", та більше це прізвище відоме черкащанам у відношенні до оборудок кредитної спілки "Добрі гроші" яка належала його рідному брату Олегу Кудактіну, який знаходиться в міжнародному розшуку. 

Також власник "Олексу" надавав апаратуру для виступу нинішнього затятого регіонала Володимира Олійника, а колись одного з лідерів черкаського помаранчевого майдану Володимира Олійника в 2004 році не приховуючи своїх більш ніж дружніх з ним стосунків. Можливо саме ця дружба є запорукою волі брата Сергія Кудактіна. Якого звичайні громадяни неодноразово бачили на території України, але працівники правоохоронних структур його вперто не помічають.

Повертаючись до запитань журналістів. Саме особа Костянтина Єзерського стала предметом їх уваги. Оскільки як стверджували журналісти, потрібно "УДАРу" почати саме з себе у питанні як сесійної так і партійної дисципліни своїх партійців.

- Так є Костянтин Єзерський поки що в партії "УДАР" і не всі святі в "УДАРі". Найближчим часом рада міської організації партії прийме рішення про виключення його з партії, - заявив Михайло Малінін.

- Але це моя особиста точка зору, бо це юридична процедура, яку необхідно пройти, - уточнив Михайло Вадимович.

Як нам стало відомо з власних джерел питання про виключення з партії Костянтина Єзерського та Сергія Кудактіна вже піднімалося ще влітку. Ще за першого приїзду Віталія Кличка в Черкаси, але позитивного вирішення не знайшло. Оскільки нібито їх з Віталієм Кличком пов'язують дружні стосунки. Однак і активної участі у веденні парламентської виборчої кампанії вищезгадані особи не брали. Очевидно їх наявність не потрібно було афішувати в цілях кращого електорального результату.

Сьогодні ж мова як бачимо іде лише про Костянтина Єзерського. А прізвище Кудактін взагалі не обговорюється. Та це й не дивно, оскільки саме Сергій Кудактін за нашими джерелами залишається наразі єдиним серйозним спонсором партії "УДАР" на Черкащині. Очевидно перелік "не святих" в черкаському "УДАРі" не обмежується одним прізвищем, але що таке погана репутація в порівнянні з потребою фінансування обласної організації. Тому й береже обласне керівництво партії такого єдиного і бажаного спонсора, а кимось жертвує. Цим кимось виявляється Костянтин Єзерський. Якому очевидно буде здійснено публічну обструкцію з боку партії, а іншого адепта цієї партії тихенько десь приховають в списках в міську чи обласну раду на місцевих виборах.

Останні новини