Чисто єврейський підхід - на матч молодіжки в Черкасах неможливо буде купити білети

10 жовтня відбудеться головна футбольна подія осені у Черкасах. Молодіжна збірна України (U-21) зіграє домашній матч у плей-офф до чемпіонату Європи 2015 проти молодіжної збірної Німеччини (U-21). Однак купити квитки на цей матч буде неможливо. 

Бажаючі побачити гру молодіжки змушені будуть купити абонементи та отримати «в нагрузку» ще три матчі за участі «Черкаського Дніпра».

Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець зазначив, що йому приємно знову бути на Черкащині, та поділився сподіваннями на гру.

– Будемо сподіватися, що дванадцятий гравець, який був у попередніх матчах з Латвією, Швейцарією, Ліхтенштейном буде для нас допомогою.– зазначив Ковалець.

Німецька делегація, відвідавши Черкаси, надала схвальну характеристику місцевій інфраструктурі, готелям й аеропорту, – поінформував голова федерації футболу в Черкаській області Володимир Фощій.

Як показала практика, на матчі української молодіжної збірної місцевий уболівальник ходить набагато охочіше, ніж на домашні ігри «Черкаського Дніпра», чим неодмінно вирішили скористатися організатори матчу.

Окремі квитки на матч Україна – Німеччина продаватися не будуть. З 29 вересня в касах стадіону буде доступний абонемент. Він включає в себе квитки на матч плей-офф Україна-Німеччина та квитки на три домашні матчі «Черкаського Дніпра» з «Арсеналом-Київщиною» (12 жовтня), «Макіїввугіллям» (25 жовтня) і «Оболонь-Броварем» (8 листопада). Вартість такого абонемента буде 80, 70, 50, 40, 30 грн залежно від місця на стадіоні.

Підготовлено за матеріалом МІА-Черкаси.
 

Останні новини