Чиновник ОДА голодуючим жінкам: "Чому Ви не їдете на села? Там же багато покинутих будинків"

За останній місяць знову постала вже застаріла та невирішена проблема з гуртожитком по Горького 4, що в Черкасах. Нагадуємо будівлю гуртожитку напівкорупційними схемами відчужило підприємство «Праймбуд» яке входить до бізнес-орбіти Бродського-Одарича. Відчуження відбулося незважаючи на сім"ї які там проживають. І вже протягом 5 років ведеться геноцид цих черкащан. 

Попри обіцянки вирішити проблему – нічого не вирішується, стверджують протестувальниці. От і сьогодні вони вийшли під стіни ОДА, щоб привернути до себе увагу з боку хоча б когось з представників влади.

Цього разу тяжкою долею протестувальниць поцікавився виконуючий обов’язки мера Віктор Білоусов – та чергове пообіцяв, що буде наполягати на підготовці позова проти «Праймбуд».

З прокуратури позвонили і повідомили жінок, що поки що немає вказівки з «вищих кабінетів» подавати позов – говорить Лариса Стасенко. 

Натомість їх запросили в прокуратуру, щоб вони прийшли і пояснили чому вони голодують.

Вийшов сьогодні до голодуючих і перший заступник начальника управління ЖКГ Черкаської ОДА Ромашов Володимир Анатолійович. Його пропозиція у вирішенні питання була унікальною і водночас простою.

- Чому Ви не їдете на села? Там є багато покинутих будинків, хат. Ви б собі спокійно тримали господарство, огород і не було б таких от проблем, - запропонував легке вирішення питання чиновник.

Такої ж думки була і чиновниця ОДА яка представилася протестуючим як Зоя Іванівна Гущук, яка працює на прийомі звернень громадян. 

- Їхали б собі в село і не було би цим проблем ні у Вас ні в нас – порадила чиновниця

Просту, навіть геніальну панацею у вирішенні 5-річної проблеми запропонували чиновники «Храму Героя». Тепер видно, що Герой не дарма хліб з маслом та ікрою їсть. Дресирування серед чиновницької раті на рівні, а головне знають, що холопам сказати, щоб Героя не турбували, особливо напередодні дня народження.

Якщо без сарказму і іронії, то ми б запропонували протестувальникам вдатися до більш кардинальних заходів. Оскільки середньостатистичний чиновник не здатний проникнутися вирішенням будь-яких проблем окрім власних.

Підготував: Олександр Безпрозванний