Чи то Жуковська мислить глобально, чи то просто обіцянки про "прекрасне майбутнє" роздає

Валентина Жуковська вже думає про бюджет міста на 2014 рік і вважає, що він має стати бюджетом громади про це інформує прес-служба Валентини Борисівни.

Формуючи бюджет міста на 2014 рік, міська влада має в першу чергу враховувати інтереси мешканців міста. Про це сказала Валентина Жуковська під час робочої зустрічі із представниками 19-ти комітетів самоорганізації населення (КСН), ОСББ та ЖБК Черкас.

Зокрема вона зазначила, що сьогодні у місті існує чимало проблем, які потребують нагального вирішення. Це, і благоустрій прибудинкової території, і ремонт дахів та під’їздів, і благоустрій зон відпочинку, але неможливо робити усе і одразу, необхідно визначитись із пріоритетами. Так, сьогодні за особистої ініціативи Жуковської вже реалізується програма із встановлення у дворах багатоквартирних будинків дитячих майданчиків. Тож вона запропонувала представникам КСН, у разі потреби, визначити місця для реалізації цього проекту у їх дворі.

Валентина Жуковська запропонувала присутнім сформувати робочу групу та увійти до Громадської ради Черкас. За її словами, зараз проводиться формування таких профільних груп. Одна з них вже почала роботу і опікується питаннями, пов’язаними із розвитком дошкільної освіти та дозвіллям дітей у позашкільний час.

Валентина Жуковська запропонувала представникам КСН, ОСББ та ЖБК створити групу, яка напрацює відповідний перелік питань у сфері ЖКГ міста та запропонує варіанти їх вирішення.

«Ми повинні визначити та вказати владі, куди, як і скільки тратити бюджетних коштів. Громада краще знає, які питання потребують першочергового вирішення», - зазначила Валентина Жуковська.

Учасники зустрічі підтримали ініціативу Валентини Жуковськоі та запропонували обрати по одному представнику від КСН до Громадської ради Черкас.

Все дуже схоже на те, що таку гарну ідею по використанню органів самоорганізації населення у політичних цілях, яку придумав Сергій Одарич, використає Валентина Борисівна на прийдешніх перевиборах до парламенту.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини