Черкаську виправну колонію (№ 62) відвідав прокурор Черкаської області!!!

7 червня Черкаську виправну колонію (№ 62) відвідав прокурор Черкаської області старший радник юстиції Геннадій Дем'яненко.

У супроводі начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Анатолія Грищенка та начальника установи Андрія Волошина він здійснив обхід території установи. Прокурор оглянув цехи промислової зони, зокрема дільницю по виготовленню швейної продукції та матраців, авторемонтну майстерню. Крім цього, у житловій зоні установи Геннадій Дем'яненко ознайомився з умовами утримання засуджених оглянувши відділення соціальної реабілітації та клуб.

Після завершення огляду, прокурор здійснив прийом засуджених з особистих питань. Скарг на умови утримання та дії адміністрації установи засуджені не висловлювали, більшість клопотала про перегляд рішення комісії стосовно направлення до суду матеріалів на застосування умовно-дострокового звільнення.

Відповідаючи на запитання журналістів, Геннадій Дем'яненко зазначив, що грубих порушень законодавства чи режимних вимог в установі не виявлено, медичне та комунально-побутове забезпечення засуджених підтримується на належному рівні, а недоліки, котрі були виявлені при попередніх перевірках, усунуті чи перебувають в процесі усунення.
 

Останні новини